دانلود مقاله رفراکتومتر، پلامترو ساکاریمتر

Word 90 KB 11805 48
مشخص نشده مشخص نشده صنایع غذایی
قیمت: ۴,۸۰۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 • رفراکتمترهای آن- لاین(روی خط) در صنعت قند بسیرا کارساز هستند زیرا کنترل بریکس نمونه‌ها در زمان واقعی خود، در تولید بسیرا مهم می‌باشد. شرکت Atago co به زودی رفراکتومتر مدل PRM_85 مخصوص نصب در خط تولید را عرضه می‌کند که بسیرا کم در تحت تأثیر عوامل محدود کننده خارجی قرار گرفته و کار خود را که کنترل بریکس محصول در حال انتقال در خط تولدی است. در حد قال قبول، در محدوده‌های مورد عمل انجام می‌دهد.این دستگاه حتی بریکس نمونه‌هایی تا 100 درجه سانتی‌گراد رانیز اندازه‌گیری می‌کند.

  این شرکت همچنی بریکس- مونیتور مدل CM 780 را عرضه کرده که در خط تولید نصب و به طور مداوم می تواند بریکس محصول در جریان را در گستره 0-78% اندازه گیری کند.

  Bellingham+Stanley مشترکاً طراحی رفراکتومتر را در مدل RFM 300 به نحوی انجام داده‌اند، که در آن اخذ اطلاعات GLP و کالیبره کردن آن به وسیله نرم افزار مربوط به ثبت اطلاعات حائز اهمیت است.

  رفراکتومترهای سری RFM 100 اکنون روی دستگاه RS.232 که با برخورداری از سریال وردودی‌های دو طرفه قادر به ارتباط با برخی تجهیزات که اطلاعات ورودی آنه اجزئی است، مانند ساکارمتیر ADS، چاپگر یا PC نصب شده‌اند.

  یک دستگاه نوشتن ساده، بریکس، ضریب اصلاحیه درجه حرارت و دمای ابزار دقیق را نشان می‌دهد مرکز تحقیقات روداف Rudolph سازنده ابزارهای دقیق آنالیتیک ساخت رفراکتومترهای سری J 157 را اطلاع داده است.

  این سری که کنترل دما را با LCD الکترونیک مجهز به تابلوی فلوئور سنت با کلیدی تماسی و صفحه نماتیش بسیرا مقاوم انجام می‌دهد، کالیبراسیون و کاربردی بسیار ساده و انعطاف پذیر دارد.

   

  Autopol 880 یک ساکارمیتر بر پایه میکرو پروسسور است کهبوسیله این شرکت ساخته شده، این ساکاریمتر قادر است به وسیله دو طول موج جداگانه 589 و  880 نانومتر، اندازه گیری کند. طول موج 880 که نزدیک به طول موج مادون قرمز می‌باشد، می‌تواند شربتهای رنگی را مورد سنجش قرار دهد، کار آن مورد تأیید ICUMSA نیز قرار دارد. اتوپول 880
  (AUTOPOL) می‌تواند کوسیان، بریکس و پلاریزاسیون را به طور همزامن اندازه‌گیری کرده و نشان دهد.

   

  (Near ivfrared)NIR

  همگام با رشد ابزار دقیق و تجهیزات مربوط به آن کاربرد NIR در صنعت در حال رشد می‌باشد.

  اکنون NIR به طور گسترده‌ای برای آزمایشات مربوط به پلاریزاسیون و BX در شربت‌های نیشکر و شربت‌های چغندر و سایر شربته ا و شکر خام و شکر تصفیه شده و محصولات تخمیر الکلی پذیرفته شده است.

   

  در تصفیه خانه‌ها به طور روزافزونی جهتکنترل تولید( مخصوصاً برای آنالیز مجموع جامد شربت در خط اصلی تولید) وهمچنین در سیستم پخت‌های C و  B ( دروضعی که پس آب پخت‌های گوناگون با هم مخلوط می‌شوند) و در بازیافت قند از ملاس به روش جداسازی کروماتوگرافی مورداستفاده قرار می‌گیرد NIR همچنین در مورد محاسبه پرداخت بهای محصول (نیشکر) تحویلیبه کارخانه در سراسر جهان استفاده می‌شود. همچنین در مورد کنترل تجهیز اتانول در شربت نیشکر برای سوخت استفاده می‌شود.

  آنالیزوه NIR جدید به وسیله مهندسی NDC مادون قرمز معرفی شده است MM 710 یک ابزار اندازه‌گیری مداوم است که در محدوده گزینه کار شبکه شامل هر دو مقاله نامه databus و TCP/IP کابرد دارد.

  MM 710 همچنین دارای واحدی برای انتخاب نمونه ونشان دادن آن می‌باشد که مجموعه نمونه‌ها و اطلاعات از خط تولید را برای کنترل مجدد با روشهای استاندارد مرجع به آزمایشگاه ارسال می‌دارد.

  واحد نشان دهنده دارای یکپوسته یا صفحه ظریف هوشمند ویک backlit LCD است که، در آن واحد تا چهار نتیجه آزمایش و اندازه‌گیری به وسیله MM 710 در قسمت‌های مختلف تولید را به نمایش می‌گذارد.

  MM 55 PLUS یک وسیله بسیار دقیق است که از پیش کالیبره می‌شود و مستقیماً روی خط تولید نصب می‌گرددو نفقط درعرض چند ساعت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.این دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده و اصول بهداشتی در آن رعایت شده است.

  این دستگاه همچنین به کامپیوتر شخصی PC و SCADA (Supervisory control and data acquisition) یا هر گونه سیستم کنترل کامپیوتری دیگر متصل می‌شود.

  این شرکت همچنین یک پکیچ (بسته) جدید نرم افزار (Guage Viw) برای ارزیابی اطلاعات فرایندی معرفی کرده است.

  یک وسیله هوشمند برای اجتناب از نیازمندی به Cuvcttes و تسریع در آزمایش به وسیله Foss-Tecator معرفی شده است.

  شکل ص 4

  آنها جدیداً آنالیزور معمولی خود را معرفی کرده‌اند که دو الکترود( میله) ثابت دارد.این میله ها داخل لیوان پلاستیکی cc 100 حاوی شربت قرار داده می‌شوند و بدون نیاز به هر گونه معرف شیمیایی یا صاف کردن شربت ، نتایج اجزای متعدد تشکیل دهنده آنرا به طور همزمان اعلام می‌دارد.

  برای آنهایی که آزمایش در طیف نورهای مرئی را ترجیح می‌دهند شرکت UK company Tintometer یک دستگاه کولوریمتر خودکار برای سنجش محلول‌ های شکر و شربت‌ ها، برحسب رنگ‌های قرمز، زرد، آبی و بیرنگ در مقیاس رنگ سنجی Lovibond ( ویا در CIEهای دیگر و یا مقادیر طیفی) تولید کرده است.

  دستگاه PFX 880/L از فلزی پرداخت نشده ساخته شده و دارای یک محفظه نمونه طولانی برای سلول‌هایی تا 15 سانتیمتر طول مسیر می‌باشد.

  ارزیابی سیستم

  شرکت Foss یکسیستم هوشمند آزمون نگهداری را تهیه کرده است: گواهی حسن انجام کار ابزار دقیق خود.

  در تحت این برنامه مهندسیم مورد تأیید شرکت پس از توافق، ابزار دقیق الکترونیکی نصب شده و طیف سنجی آنها را ارزیابی می‌کنند. و به گونه‌ای عمل می‌کنند که قبل از آنکه کارآیی ابزار دقیق را زیر سوال ببرند. مشکلات را اعلام نموده و نیازمندی مشتریان ISO 9000 و اداره نظارت بر مواد غذایی و دارویی ایالات متحده را برآورده نماید.

  شرکت Foxboro یک کیت تنظیم دقیق کارخانه قند را معرفی کرده است.پکیچی که به گفته آنها سود کارخانه را افزایش می‌دهد.

  این کیت یک پکچ کنترل وسخت افزار و نرم افزار کامپیوتری و سرویس های مورد نیاز عینی و اختصاصی مصرف کننده می‌باشد که منحصراً برای مصرف کننده طراحی شده است. این برنامه سرویس و تنظیم دقیق کراها شامل بررسیکارخانه و سنجش عملکرد دینامیکی(D.P.M)  برای تهیه مدل کنترل سیستم جریان کارخانه است.

  سپس Foxboro طرحی براساس کارآیی سیستم کنرل موجود در محل تدوین می‌نماید. این رح شامل یکپارچه کردن کلیه سخت افزارها و نرم‌افزارها، اعم از تولیدات Foxboro و سایر شرکت ها می‌باشد.

  نرم افزارهای I/A از نوع Series Batch Suite Software ساخت کارخانه Foxboro برای بهینه سازی تولید در روش‌های اختصاصی (batch) غیر مداوم طراحی شده است.

  کنترل

  واحدها را می توان از راه دور کاملاً کنترل نمود. از شبیه سازی دینامیکی برای بهینه سازی سیستم کنترل استفاده می‌شود و برنامه‌های کامپیوتری برای کنترل جهانی کارخانه‌های قند در دسترس می‌باشد.

  کنترل جهانی کارخانه از طریق برنامه شکر در محیط ویندوز امکان پذیر است. برنامه‌ای که به طور کامل وجه گرافیکی دارد و به وطور استاندارد در طراحی واحدهای جدید یا ارتقای واحدهای موجود می‌توان از آن کمک گرفت.

  اطلاعات برای هر دستگاه و جریان به جعبه محاوره وارد و ارقام مناسب در یک نرم‌افزار میکروسافت ذخیره می‌گردد. نخست یک مدل ساخته می‌شود سپس برنامه، بالانس مواد، انرژی و رنگ را در اختیر قرار می‌دهد.

  روند خارجی همچنین به وسیله Orsi’s Cube systems به خوبی توصیف شده است. این سیستم کنترل در برنامه DNA میکروسافت سری سازی شده، کنترل تولید را به سه صورت خدمات اطلاعاتی، خدمات کاربردی و خدمات متفرقه( خواسته‌ها دور ونزدیک) مفتوح و دراختیار دوستداران رو به افزایش محیط زیست و مصرف کنندگان قرار داده است.

  یک چنین سیستمی درکارخانه Quang Ngai درویتنام نصب شده است که کنترل کاملاً خودکار سه دستگاه آپارت پخت کانیتنو (مدام) را شامل می‌شود.

 • فهرست:

  ندارد.


  منبع:

  ندارد.

تجارت الکترونيک با همکاري گروه آوا کامپوتر اردل شايد تا به حال در سايت هاي تفريحي که لينکدوني جالبي دارند زياد با اين نوشته رو به رو شده باشيدآيا مي خواهيد پولدار شويد؟آيا مي خواهيد پول پارو کنيد؟کسب درآمد از طريق اينترنت .در خانه بنشينيد و پولدار

تاريخچه Linux در سال 1991، يکي از دانشجويان دانشگاه هلسينکي به نام Linus Torvalds که از سيستم عامل موجود ناراضي بود به فکر افتاد که از سيستم عامل براي کارهاي خود استفاده کند. Unix يک سيستم عامل قدرتمند محسوب مي شد، ولي قيمت ان گران بود.بنابر اين To

تست و راهبري از روي يک CD در گذشته، تنها راه براي حصول اطمينان از کار کردن لينوکس بر روي يک PC خاص، نصب اين سيستم‌عامل بر روي آن بود. حالا همه چيز تغيير کرده است. در حال حاضر تعداد زيادي نسخه Live CD از لينوکس وجود دارد که از روي يک CD-ROM راه‌ان

تقريبا زمان زيادي از ورود خطوط اينترنت ADSL به ايران مي گذرد. با اينکه کاربران خانگي که از اين خطوط استفاده مي کنند هر روز بيشتر مي شوند اما متاسفانه گروه بزرگي از کاربران اينترنت در ايران اطلاع چنداني از مزيت هاي اين سرويس ندارند. سعي مي کنم به طور

ضد ويروس ها با استفاده از شيوه هاي متفاوتي ويروس ها را شناسايي مي کنند . يک روش ، استفاده از امضاي ويروس (Virus Signature) در فايل هاست. بهتر است کمي در مورد روش کار نرم افزارهاي ضد ويروس بدانيد . ضد ويروس ها با استفاده از شيوه هاي متفاوتي ويروس ها

PHP يک زبان اسکريپتي سمت سرور (Server Side) مي باشد که امروزه بيش از نصفي از وبسايتهاي مطرح جهان، از آن براي حفظ و نگهداري داده ها و ايجاد سايتهاي ديناميک و به روز استفاده مي کنند. PHP هم همانند تمامي زبانهاي برنامه نويسي Server Side، ترجمه شده و

در این مقاله به بررسی و مقایسه انواع، واسطه گرافیکی کاربر، واسطه متنی، هزینه، دستیابی به سیستم عامل، اجرای برنامه از طریق سی دی، نرم افزار کاربردی، کسب نرم افزار کاربردی، نصب نرم افزار کاربردی، ویروس ها و جاسوس ها، کاربرها و رمز عبور، خطای برنامه ای، محدودیت های نرم افزاری، ابزارهای سخت افزاری پشتیبانی شده، سخت افزاری که OS بر روی آن عمل می کند، دسته بندی، کابران متعدد، شبکه ...

فايرفاکس يه مرورگر اينترنتي هست مانند اينترنت اکسپلورر . اين مرورگر جوان که چند وقتي هست ساخته شده ، سر و صداي بسيار به پا کرده و کاربران بسياري رو به سمت خودش کشيده و در حال حاضر در بعضي از کشور ها بيش از 40% کاربران رو به خودش اختصاص داده و استفاد

فيلترينگ در ايران هنوز بيش از يک دهه از ورود اينترنت به ايران نمي‌گذرد. اگر چه کاربران ايراني در سالهاي اوليه ورود اين تکنولوژي به کشورشان خاطره‌اي خوب و به دور از سانسور را تجربه کردند ولي ديري نپاييد که کشورشان به يکي از بزرگترين سانسور کنندگان اي

فصل اول poser 5 . اگر شما قبلا از poser هيچگاه استفاده نکرده ايد به شما خوش آمد ميگوئيم ! آيا شما در حال ارتقا از يک نسخه قبلي poser به نسخه جديد آن ميباشيد . باز هم خوش آمديد ! poser 5 نخستين ابزار طراحي وانيميشن سازي کاراکترهاي سه بعدي ميباشد .

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول