دانلود تحقیق رایگان او با ما نیست

Word 22 KB 16701 2
مشخص نشده مشخص نشده دانلود مقاله های رایگان
قیمت با تخفیف: ۰ تومان
  • بخشی از محتوا
  • وضعیت فهرست و منابع
  • او با ما نیست؟!
    بالاخره پس از ماه ها مبارزه و جنجال انتخاباتی در آمریکا، باراک اوباما، به کاخ سفید راه یافت و قرار است او از دی ماه امسال، جانشین جرج بوش شود.
    پیروزی اوبامای دمکرات بر رقیب جمهوری خواهش، با وجود آنکه در جامعه ی نژاد پرست آمریکا، تقریبا رنگین پوستان غیریهودی، با مشکلات جدی برای کسب قدرت مواجهند، امری کم نظیر در تاریخ آمریکاست. به عبارت روشن تر، این پیروزی، نشانگر تنخره و خستگی مردم آمریکا از اقدام های جنگ طلبانه بوش و درگیر ساختن این کشور با شکارها و اهداف استکباری صهیونیست هاست.
    از سوی دیگر به اعتقاد صاحبنظران، یکی از اصلی ترین دلایل پیروزی اوباما، اظهار علاقه برای مذاکره با سران جمهوری اسلامی بدون پیش شرط است که این امر، بیش از هر چیز، اقتدار و پیروزی شعارهای جمهوری اسلامی را به اثبات می رساند که در آستانه ی سالگی انقلاب اسلامی و پس از انواع دشمنی های آمریکا با این انقلاب، اکنون شعار برنده ی ریاست جمهوری آمریکا، مذاکره بدون پیش شرط است.
کلمات کلیدی: اوباما

وقتي فرانکلين دلانو روزولت تصميم گرفت که در جريان مبارزات انتخاباتي رياست جمهوري نوامبر 1936 (131?) ايالات متحده آمريکا از راديو بهتر استفاده کند، دو حزب رقيب در مجموع 2 ميليون دلار خرج تبليغات راديويي خود کردند. اين ميزان در تاريخ آن روز، رکورد محس

او با ما نيست؟! بالاخره پس از ماه ها مبارزه و جنجال انتخاباتي در آمريکا، باراک اوباما، به کاخ سفيد راه يافت و قرار است او از دي ماه امسال، جانشين جرج بوش شود. پيروزي اوباماي دمکرات بر رقيب جمهوري خواهش، با وجود آنکه در جامعه ي نژاد پرست آمريکا، تقري

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول