مقاله GOLD MINE INTERNATIONAL

Word 59 KB 34863 10
مشخص نشده مشخص نشده کامپیوتر - IT
قیمت: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 • صفحه 1

            هرکس در زندگی خود ایده آل هایی دارد که برای رسیدن به آن تلاش می کند ، خونه خوب ماشین خوب ، تفریح خوب و 0000 در واقع من می خوام به شما یک راه میان بر نشان بدم تا شما سریعتر به ایده آل های زندگی تون برسین . اما راه میان بر به این معنی نیست که مسافتی طی نشود بلکه مسافت طی می شود اما مسافت کمتری نسبت به مسیرهای دیگر است و شما زودتر به هدفتان می رسد  . خوب این راه میان بر Net work marketingاست . تا حالا باNet work marketingآشنایی داشتید ؟

   

  صفحه 2

  البته Net work marketing  چیز جدیدی نیست ، حدود 50 سال در جهان فعالیت می شود با پیشرفت اینترنت بصورت یک صنعت درآمده و پیش بینی می شود تا سال 2010 نیمی از تجارت جهان را اشغال کند . تاکنون 3000 شرکت در جهان در حال فعالیت از راه Network هستند و درآمدی که این شرکت ها در سال 2005 داشتند حدود 8000000 دلار بوده که 5 برابر درآمد نفتی کشور ما است .

  پس  می آم اصول و قاعده Net work marketing را بهتون توضیح می دم .

  فرض می کنید یک جنسی در کارخانه تولید می شود ( با خودکار کارخانه را نشان دهید )‌ این جنس تا بیاد بدست خریدار برسد باید از واسطه های تجاری زیادی عبور کند ( واسطه ها را نشان دهید ) عمده فروش ، فروشنده منطقه ای ، فروشنده محلی ، مغازه دار ، خریدار . خوب پس یک درصد هنگفتی 80% روی قیمت اولیه جنس 20% اضافه خواهد شد و ما یک افزایش قیمت کاذب داریم ( 80% )‌ که هم ما ضرر می کنیم و هم کارخانه Net work marketing در واقع اومده جنس را به طور مستقیم از کارخانه به خریدار رسانده ( با خودکار نشان بده ) و واسطه ها را حذف کرده ( با خودکار واسطه ها را خط بزن ) و در واقع اون 80% افزایش قیمت را بین کارخانه و مشتری تقسیم کرده .

  خوب یکی از این شرکت هایی که در حال فعالیت است Gold mine international است.

  صفحه 3

  گلدماین اینترنشنال با نام تجاری GMI که مخفف Gold mine international است ( با خودکار ) آدرس ، تلفن  فاکس ، و مشخصات بانکی وب سایت و emil شرکت است  و این شرکت نروژی است .

  صفحه 4

  این شرکت در آبان 82 وارد ایران شد و از اردیبهشت 83 فعالیت خود را شروع کرد و تقریبا” یکسال است که در حال فعالیت می باشد پس بکر و تازه بودن این سیستم یکی از دلایلی بود که خودم هم وارد این سیستم شدم مثلا” مثل گلدکوئست نیست که 4 سال در حال فعالیت است و اشباع شده  این هم برگه ثبت شرکت که شماره ثبت روی آن درج شده . این شرکت در سال 2000 در نروژ تأسیس شده .

   

  خوب اما این شرکت در نروژ است و مادر ایران چگونه به این شرکت اعتماد کنیم .
  نمی دونم در باره verisign چیزی شنیدین یا نه ؟ verisign بزرگترین شرکت بیمه گذار اینترنتی جهان که سایت های بزرگ مثل yahoo   -  apple , IBM  بزرگترین سایت تجاری جهان را بیمه کرده و این شرکت به پلیس اینترنتی مشهور است و کلیه نقل و انتقالات مالی و الکترونیک را کنترل می کند و دارای اعتبار زیادی است .

  همانطور که پلیس دارای اعتبارو اعتماد زیادی است verisignنیز دارای اعتبار زیادی است که این شرکت  و قابل اعتماد که Gold mine را نیز بیمه کرده و در ازای امضای verisign  و بیمه ماهانه 3 میلیون دلار می گیرد . خوب بیمه کردن به چه معناست :

  بره ببینه آیا این شرکت وجود خارجی داره یا نه ؟ مثلا” فقط یک برنامه ریزی سایت نباشه .

  تمامی پورسانت های ما بدون کم شدن یک سنت بدست مابرسد .

  هیچ هکری نتواند به سیستم سایت نفوذ کند  که البته ورساین اومده یک کار تبلیغاتی انجام داده و  اعلام کرده هرکس بتونه در Gold mine یک پسورد بزنه یک میلیارد دلار جایزه می دهم .

  امضای در سایت روی تمامی صفحات گلد ماین موجود است . خوب اما محصول تولید این شرکت چیست ؟ این شرکت در واقع تولید کننده طلا و جواهرات است .

  همانطور که می دونید هر طلای نیاز به پشتیبانی و  حمایت دارد . همانطور که سکه بهار آزادی حامی و پشتیبانی به نام بانک مرکزی یا ملی دارد ، سکه های گلد ماین نیز در واقع حامی و پشتیبانی به نام بانک GMI دارد که این بانک در نروژ است .

            Product یا محصولات شرکت که ( با خودکار سکه تبلیغات را نشان دهید ) این سکه ، سکه تبلیغاتی شرکت با مارک شرکت است که 20 گرم وزنش است 24 عیار و 5/32 میلیمتر قطر آن است که قیمت آن 375 دلار است .

            ( با خودکار سکه ثور فلکی را نشان دهید ) اما این سکه ها که ثور فلکی هستند و از نظر وزن و قطر و عیار هیچ فرقی با سکه مارک شرکت ندارد اما قیمت آن 500 دلار است دلیل این افزایش چیست ؟

            ( منتظر جواب )‌

  1- در طلافروشی چیزی به نام کارمزد وجود دارد پس چون در ضرب این سکه ها دقت بیشتری شده است پس قیمت آن بالاتر است

  2- ثور فلکی از قدیم الایام مورد توجه مردم به خصوص جوانان بوده و طرفدار بیشتری دارد پس چون تقاضا بالا می رود قیمت افزایش می یابد .

  3 سکه آرم شرکت یک سکه تبلیغاتی است شرکت اومده برای تبلیغات سکه آرم شرکت را ارزانتر بفروش رسانده تا تبلیغات برای شرکت باشد .

   

  صفحه 6-7

            این هم گردنبند و گوشواره های شرکت که قیمت آن از 550 دلار تا 1350 دلار است . البته محصولات خیلی بیشتر از این هاست که در سایت می توانید مشاهده کنید .

  مهم : کاتالوگ بسته ، اما هدف من معرفی و فروش محصولات این شرکت نیست اما شرط ورود به سیستم خریداری یکی از محصول شرکت و در واقع سکه  طلا بهانه ای برای ورود به سیستم است . پس ما باید یکی از محصولات شرکت را خریداری کنیم .

            اما شرکت گفته شما برای خریداری محصول ما مثلا” سکه تبلیغاتی از طریق Network نمی خواد کل مبلغ کالا را به ما بپردازید فقط چند درصد اولیه آن را که 60 دلار است باید پرداخت کنید .

  صفحه 8

            (کاتالوک باز) خوب ما 60 دلار را باید به حساب شرکت بریزیم و شرکت به ما یک User و یک PAS بدهد که با این US و PAS و می توانیم ثبت نام کنیم و در صورت نداشتن US و PAS نمی توان ثبت نام کرد .

  پس از ثبت نام شدن و وارد شدن به سیستم شرکت به مایک ID   یک حساب بانکی الکترونیکی IR-?????? با شش رقم می دهد مثلا” 561223- IR که همچنین حسابی برای ما در بانک نروژ نیز باز خواهد شد ولی برای نظارت ما می توانیم از طریق سایت عمل کنیم .

  خوب ما وارد سیستم شدیم و تجارتی ندیدم .

  خوب کار ما تازه شروع شده حداقل کاری که ما باید بعد از ورود به سیستم انجام دهیم(  با خودکار نشان بدهید ) یک نفر ازدوستانمان در سمت چپ و یک نفر از دوستانمان را در سمت راست خود وارد سیستم کنیم تا یک تعادل یک به یک ایجاد شود که شرکت در ازای این تعادل به ما 30 دلار + 4 دلار تشویق 34 دلار پورسانت می دهد پس در ابتدای کار ما بیشتر از نصف پول را دریافت کردیم .

  صفحه 9

  خوب به ازای 1 به 1 ما 30 دلار پورسانت گرفتیم و در ادامه ما به ازای هر 3 نفری که در زیر این دوستمون ( با خودکار )‌به طور مستقیم و یا غیر مستقیم و هر 3 نفری که در زیر این دوستمون ( با خودکار )‌ به طور مستقیم یا غیر مستقیم وارد سیستم بشوند ما 30 دلار پورسانت می گیریم بطور مستقیم یعنی ما خودمان آنها را وارد سیستم کردیم و غیر مستقیم یعنی بالاسری ما و یا زیرمجموعه ما آنها را وارد سیستم کرده و در واقع هر تعادل 3 به 3 ما 30 دلار پورسانت می گیریم و این پورسانت ها ادامه خواهد یافت . الان براتون کامل توضیح می دهم ( وایت برد ) . کاتالوگ بسته

  وایت برد

            فرض می کنیم که من وارد سیستم شدم .

   

   

   

            چقدر پورسانت می گیرم :

            خوب هیچی چون تعادل ندارم .

            گفتم به ازای 1 به 1 تعادلی 34 پورسانت می گیرم  حال چی

   

   

   

            به ازای 1 به 1 34 دلار پورسانت می گیرم .

  و در این قسمت :‌

   

   

   

  هیچ پورسانتی غیر از اون 34 دلار دریافت نمی کنم .

  چون تعادل ندارم در این سیستم 2 تا T مهم است . تعادل – تعداد

  اما الان چی :

   

   

   

   

  خوب 30 دلار دیگر دریافت می کنم .

  در این سیستم اصلا” شکل مهم نیست .

   

  اما چقدر خوب بود که زیرمجموعه ما همه (‌ اشاره به                       در شکل )‌ گیلاسی بودن چون همه آنها به ازای یک به یک پورسانت می گیرن . اما این زیرمجموعه ما
  ( اشاره به               ) هیچکدام پورسانت نمی گیرن چون شاخه دیگرشون فعال نیست .

  خوب ما به اینا کمک می کنیم تا شاخه دیگرشون را فعال کنند و پورسانت بگیرن .

   

   

   

  خوب اینکار چه سودی به حال ما دارد . بله در واقع ما 3 به 3 بعدی خود را خواهیم زد . پس ما به این نتیجه می رسیم که با کمک به دوستانمان در واقع به خودمان کمک کردیم . در واقع ما در این سیستم شریک هم هستیم و پیشرفت زیرمجموعه ما پیشرفت ما و ضرر او ضرر ما است . ما مثل یک  تیم فوتبالیم نمی توانیم بگوییم که چون یک فوروارد خوب در یک تیم ضعیف بازی کند حتما” اون تیم برنده است . نه تیم باید قوی باشد .

   

  خوب همانطور که می دونیم سیستم الاکلنگی قدیم دیگر کاربردی ندارد . خوب فرض
  می کنیم که من یک سوپر مارکت در کنار سوپرمارکت شما دارم . خوب اگر سود من زیاد بشود سود شما کم می شود . اما در این سیستم کاملا” برعکس است یعنی اگر سود شما بیشتر شود سود من هم بیشتر خواهد شد .

  اما چرا شرکت باید به ما پورسانت بدهد ؟

  80% واسطه حذف شد و سود آن بین مشتری و کارخانه تقسیم شد .

  شرکت هیچ هزینه ای برای تبلیغات نکرد و تبلیغات را در واقع مشتری ها برای او انجام دادن و هزینه تبلیغات نیز به مشتری می دهد .

 • فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

-Network Marketing از آمریکا آغاز شد وبزرگترین شرکتها در این زمینه در آنجا هستند. در آمریکا از هر چهار نفر یک نفر به نحوی با این صنعت مرتبط است.MWM یک تجارت بهینه است که به شما قدرت ایجاد یک سازمان فروش با درآمد عالی را میدهد. از سالیان گذشته تا بحال شرکتهایی مانندBlue Sky تولید کننده لوازم ورزشی در آلمان و AM Ways ،تولید کننده مواد شوینده در آمریکا، به روش Multi-Level Marketing ...

-Network Marketing از آمريکا آغاز شد وبزرگترين شرکتها در اين زمينه در آنجا هستند. در آمريکا از هر چهار نفر يک نفر به نحوي با اين صنعت مرتبط است.MWM يک تجارت بهينه است که به شما قدرت ايجاد يک سازمان فروش با درآمد عالي را ميدهد. از ساليان گذشته تا بحا

مقدمه شاید در ابتدا کسی گمان نمی کرد این مسئله تا به این حد گسترش یابد. نمونه های قبلی چنین مسائلی بسیار زود از گردونه خارج شدند و از رونق افتادند، اما این دفعه قضیه فرق می کند. شرکت گلدکوئیست در آغاز ورودش به ایران طبقات پایین جامعه به لحاظ سواد اجتماعی و اقتصادی - را هدف قرار داد. مردم عادی جامعه که اطلاع چندانی از اصطلاح علمی مورداستفاده اعضای شبکه نداشتند، براحتی وارد بازی ...

تعريف objection: واژه objection به معناي سوالي است که براي به نقد کشيدن و تويح بيشتر در مورد يک موضوع مطرح مي‌شود. درواقع هر سوالي که در مورد يک کار ازما پرسيده مي‌شود يک objection است، و دليل مطرح شدن آن عدم اطلاعات شخص پرسشگر از حقيقت موضوع است

Network Marketing مدل تجارت قرن 21 است .تنها در آمريکا هر ساله بيش از 10 ميليارد دلار کالا و خدمات از طريق اين صنعت عرضه مي گردد و هر روزه افراد و شرکتهاي بيشتري به آن مي پيوندند.مي پرسيد چرا؟ زيرا شانس برابري به همه افراد براي کسب ثروت ، موفقيت ، ا

از حوالي سال 1930 مفهومي به نام بازاريابي شبکه اي از کشور آمريکا آغاز شد. در اين روش توليدکننده به جاي اينکه کالاهاي خود را از طريق عوامل پخش با درصد کميسيون بالا به فروش برساند از طريق خود مردم و مشتريان اين کار را انجام مي دهد. بدين طريق شبکه اي

خلاصه : تولید داخلی دارایی های نامشهود مورد توجه setters استاندارد و پژوهشگران حسابداری هستند. منبع بالقوه نامشهودها داخلی تولید برتر است مدیریت دانش (کیلومتر) ، جایی که مدیریت دانش را می توان به عنوان تعریف مدیران به استفاده از فرایندهای ایجاد دانش و اهرم. واکنش بازار سهام به شرکت های دریافت شگفت انگیزترین دانش سازمانی (ساختن) جایزه ، که به رسمیت می شناسد شرکت هایی که مدیریت ...

مقدمه رقابت شدید کشورهایی که قادر به تولید با هزینه های پایین هستند، مشکلات زیادی برای بسیاری از صنایع فراهم آورده است. تولیدکنندگان صنایع برای ماندن در صحنه رقابت، باید راهکارهایی برای تطبیق خود با تغییرات بیابند. سازمانها امروز از حالت وظیفه ای خارج شده‌اند و به صورت مشارکتی درآمده‌اند. امروز در بازاریابی با مفهوم زیر صفر روبرو هستیم. یعنی زمان خرید‌، زمان ستاد برای تولید ...

براي تجارت الکترونيک تعاريف زيادي وجود دارد. بر خلاف مباحثي چون تحقيق در عمليات يا کنترل پروژه که دوران رشد و تغيير و تحول خود را طي کرده اند اينترنت و مباحث زاييده ي آن هنوز در حال تغيير هستند و بنا بر اين تعاريف آنها نيز در اين سير تحولي در هر دور

مديريت تجارت الکترونيک(E-Commerce ) يکي از مهمترين آثار و تبعات رشد و توسعه فناوريهاي ارتباطي و اطلاعاتي(ICTs) در عصر حاضر ظهور پديده تجارت الکترونيک(E-Commerce) بوده است. تجارت الکترونيک که همگام و همپاي توسعه اينترنت قوت و بسط بيشتري يافت زمينه

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول