‫پروژه وب سایت مدرسه

Word 2 MB 35262 115
مشخص نشده مشخص نشده کامپیوتر - IT
قیمت قدیم:۱۱,۵۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۴,۸۵۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 • مقدمه

   

      پیشرفت روزافزون علم کامپیوتر در دنیای امروزی تمایل بشری رابرای مکانیزه نمودن سیستمهای مختلف افزایش می دهد و این امر باعث می شود که سیستم های مختلف از دید افراد گوناگون مورد بررسی قرار گرفته و بعد از تجزیه و تحلیل سیستم ، با استفاده از نرم افزارهای مناسب مکانیزم بهینه ای ارائه گردد که مزایای آن سیستم بر معایب دستی غلبه کند و معایبش را پوشش دهد . اینترنت دنیایی لایتناهی از اطلاعات است که هر کس می تواند در آن سهمی داشته باشد.با توجه به رشد روزافزون اینترنت در کشور ما و تبدیل شدن آن به بازار مناسب جهت تبلیغات و جلب مشتری برای بنگاههای اقتصادی و بازرگانان و یا معرفی خدمات برای ارگانها یا نهادهای دولتی و مدارس داشتن وب سایت اینترنتی لازمه هر فعالیت اقتصادی و اجتماعی یا فرهنگی محسوب می شود. برای موفقیت در این عرصه به نکات زیر توجه کنید. یکی از نیازهای اساسی مدارس نیاز به اطلاع رسانی از طریق وب سایت مدرسه میباشد . بسیاری از مدارس تهران و شهرستانها هم اکنون دارای وب سایت اختصاصی میباشند و هر ساله بابت نگهداری آن هزینه هایی را متحمل میشوند. آیا تا کنون به فکر این موضوع که چه کارهایی را میتوانید بر روی اینترنت انجام دهید , افتاده اید ؟ شما میتوانید سایت مدرسه خود را به ابزاری قدرتمند مجهز سازید و با آن از اینترنت و فضای سایت خود به نحو مطلوبی برای اطلاع رسانی به والدین و بهبود و ارتقا سطح مدرسه خود استفاده نمایید.

  فصل اول

                   آشنایی با :

  ASP.NET

  VB.NET

  SQL SERVER    

   

   

   

   

  آشنائی با ASP.NET

  ASP.NET نسل بعدی Active Server Pages یا ASP است که توسط شرکت میکروسافت ارائه شده است. این محصول توسط میکروسافت بعنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت سایتهای وب در نظر گرفته شده است. با استفاده از ASP.NET می توان هم اینترانت کوچک یک شرکت را ساخت و هم یک سایت وب تجاری خیلی بزرگ را طراحی و پیاده سازی نمود. مهمترین نکاتی که در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است راحتی استفاده و بالا بودن کارائی و قابلیت آن می باشد.

  در زیر برخی ویژگیهای ASP.NET را بررسی می کنیم.

  ویژگیهای ASP.NET :

  • صفحات ASP.NET کامپایل می شوند.

  هنگامی که یک صفحه ASP.NET برای اولین بارتوسط یک مراجعه کننده به سایت فراخوانی می شود، آن صفحه ابتدا کامپایل شده و بر روی سرور نگهداشته می شود و در فراخوانی های بعدی از آن استفاده می شود. این بدین معنی است که صفحات ASP.NET خیلی سریع اجرا می شوند.

  • صفحات ASP.NET با ابزارهای روی سرور ساخته می شوند. با ابزارهای موجود در ASP.NET می توان صفحات پیچیده وب را براحتی طراحی نمود. بعنوان مثال با استفاده از ابزار DataGrid می توان به آسانی داده های موجود در یک بانک اطلاعاتی را تحت وب نمایش داد.

  • مجموعهASP.NET عضوی از بدنه NET. است. بدنه NET. دارای بیش از ۴۵۰۰ کلاس آماده جهت استفاده در ASP.NET است. این کلاس ها تقریبا هر نیازی را در برنامه نویسی برآورده می کنند. بعنوان مثال از این کلاس ها می توان جهت تولید تصاویر بر حسب تقاضا، به رمز درآوردن یک فایل و یا ارسال یک نامه استفاده کرد.

  زبانهای برنامه نویسی در ASP.NET

  شما در ASP.NET می توانید از هر زبان برنامه نویسی که با بدنه NET. سازگار باشد استفاده کنید. این زبانها عبارتند از Visual Basic.NET و #C و JScript.NET . این بدین معنی است که شما جهت نوشتن برنامه در ASP.NET نیاز به فراگیری زبان جدیدی ندارید و اگر یکی از زبانهای ویژوال بیسیک یا ++C یا جاوا را می دانید هم اکنون می توانید در ASP.NET برنامه بنویسید.از طرف دیگر تعدادی زبانهای دیگر توسط بعضی از شرکتهای فعال در این زمینه به مجموعه زبانهای استاندارد ASP.NET افزوده شده است. بعنوان مثال اگر مایل باشید حتی می توانید از PERL و COBOL هم در ASP.NET استفاده کنید.

   

  ابزارهای  ASP.NET

     سالهاست که برنامه نویسان ویژوال بیسیک جهت ساخت فرم های خود از ابزارهای ویژوال بیسیک مانند TextBox و ListBox استفاده کرده اند. در ASP.NET هم شما می توانید از ابزارهای فراوان موجود در آن برای ساخت فرم ها و صفحات خود استفاده نمائید. در ASP.NET چهار دسته عمده از ابزارها موجود است:

   

  ابزارهای اصلی مانند TextBox، RadioButton، ListBox و Button.
  • ابزارهای اعتباری برای حصول اطمینان از ورود و تائید صحت اطلاعات ورودی فرم ها.
  • ابزارهای داده ای برای ارتباط با بانک اطلاعاتی و دستکاری داده.
  • ابزارهای پیشرفته جهت نمایش عناصر پیچیده در واسط کاربر مانند تقویم و آگهی های تبلیغاتی.

  با استفاده از Visual Studio.NET شما براحتی می توانید با چیدن تصویری این ابزارها بر روی فرم مورد نظر، صفحه دلخواه خود را بسازید. در صورت تمایل حتی می توانید در یک ویرایشگر ساده متن مانند Notepad برنامه مورد نظر را نوشته و از این ابزارها استفاده کنید.

  مقایسه ASP.NET و ASP کلاسیک

  ASP.NET نسل بعدی ASP یا ASP کلاسیک است. اما این یک پیشرفت تکاملی است بطوریکه این دو فناوری تقریبا از یکدیگر متفاوتند. صفحات ASP با زبان های دستورالعمل نویسی مانند VBScript یا JScript ایجاد می شوند اما در ASP.NET ما یک فرایند کامل برنامه نویسی با زبانهای Visual Basic یا #C (سی-شارپ تلفظ شود) داریم. همچنین در ASP کلاسیک تنها پنج کلاس استاندارد (Request, Response, Application Session, Server) وجود دارد حال آنکه در ASP.NET می توان از بیش از ۴۵۰۰ کلاس استاندارد موجود در بدنه NET. بهره جست.همچنین علیرغم قدرت و امکانات زیاد و متعدد ASP.NET ، استفاده از آن در مقایسه با ASP کلاسیک بسیار آسانتر است. بعنوان مثال با استفاده از چند ابزار در یک صفحه ASP.NET می توان یک صفحه بسیار پیچیده HTML بدست آورد که ساخت آن در ASP کلاسیک ممکن است نیاز به چند روز کار داشته باشد.

   

   

   

   

   

  چرا به .NET  احتیاج داریم؟

  به طور معمول نسل های جدید زبان های برنامه نویسی به این دلیل متولد می شوند که زبان های قدیمی تر دارای امکانات محدود بودند و یا قدرت استفاده از تکنولوژی های فعلی را به صورت مطلوب و ساده ندارند.

  مهمترین نیازی که به عنوان آخرین تکنولوژی وجود دارد، برنامه نویسی در محیط اینترنت است. اینترنت در مدت تقریبا ۸ سال جای خود را به عنوان یکی از مهمترین وسایل ارتباطی برای کارهای روزمره و تجارت باز کرده است. سیستم های برنامه نویسی قدیمی تر امکان برنامه نویسی برای اینترنت را فراهم کرده بودند اما هر کدام دارای اشکالات بزرگی هستند، برای مثال تکنولوژی COM اولین بار در ویندوز به کار گرفته شد. در سال 1970 نیز سیستم هایی برای Unix نوشته شده بودند، جاوا نیز در اصل برای ابزارهای الکترونیکی بود و نه برای اینترنت.

  سپس برای اولین بار یک سیستم جامع برای برنامه نویسی تحت اینترنت ایجاد شد. این سیستم -NET. از مراحل سطح پایین که به زبان ماشین می باشد تا بالاترین سطح که برنامه نویسی ویژوال آن می باشد برای استفاده در اینترنت طراحی شده است. البتهNET. فقط برای اینترنت نیست و با استفاده از آن می توان برنامه های کامل تحت Client نیز ایجاد کرد، اما بزرگترین مزیت آن دربرابر سیستم های دیگر امکانات اینترنت آن است.

   

   

  معرفی اولیه  VB.NET

   

  یک برنامه کامپیوتری ، از مجموعه ای دستورالعمل که نوع و نحوه انجام یک فعالیت را برای کامپیوتر مشخص می نمایند ، تشکیل می گردد. دستورالعمل های نوشته شده بعنوان نمونه ممکن است به کامپیوتر اعلام نمایند  که تعدادی از اعداد را با یکدیگر جمع  و یا دو عدد را بایکدیگر مقایسه و بر اساس نتیجه  بدست آمده ، اتخاذ تصمیم نماید. دستورالعمل های نوشته شده ، صرفا" برای کامپیوتر قابل فهم و اجراء خواهند بود.کامپیوتر دستورالعمل های نوشته شده را اجراء و ماحصل آن رسیدن به اهدافی خواهد بود که بر اساس آن برنامه طراحی و پیاده سازی  شده  است . دستورالعمل ها  ، می بایست با استفاده از یکی از زبانها ی برنامه نویسی نوشته شده ( کد ینگ ) و در ادامه در اختیار کامپیوتر قرار داده شوند. زبانهای برنامه نویسی متعددی نظیر : فرترن ، بیسیک ، کوبال ، پاسکال ،C ، جاوا ، ویژوال بیسیک و  ... وجود دارد.
   برنامه نویسی کامپیوتر ، مشابه آموزش گره زدن کفش به کودکان  است . برای نیل به هدف فوق ، می بایست تمامی مراحل لازم  بصورت شفاف به کودکان آموزش داده شود . کودکان با دنبال نمودن دستورالعمل های ارائه شده ، قادر به گره زدن کفش خود خواهند بود ( روش انجام این کار برای آنان مشخص شده و بر اساس آن ، امکان نیل به هدف مورد نظر توسط کودکان فراهم می گردد )  . VB.NET ، زبانی است که می توا ن نحوه نیل به یک خواسته را بکمک آن بصورت شفاف ( نظیر آموزش گره زدن کفش به کودکان )  مشخص و کامپیوتر با دنبال نمودن مراحل مشخص شده ، خواسته مورد نظر را محقق نماید. با استفاده از VB.NET ، می توان محصولاتی راایجاد  که زمینه استفاده از آنان  در محیط ویندوز و اینترنت ، وجود خواهد داشت . فراموش نکنیم در زمان فراگیری یک تکنولوژی در ابتدا می بایست شیوه راه رفتن را بیاموزیم  و در ادامه اقدام به دویدن نمود .
  VB.NET یکی از زبان های  حمایت شده در دات نت می باشد . با استفاده از زبان فوق علاوه بر اینکه می توان برنامه های مبتنی بر ویندوز را پیاده سازی نمود ، امکان استفاده از آن بعنوان زبان مورد نظر در زمان ایجاد برنامه های مبتنی بر وب که از تکنولوژی ASP.NET استفاده می نمایند ، نیز وجود خواهد داشت . با توجه به اهمیت و جایگاه خاص این زبان  در دات نت ، مجموعه مقالاتی در رابطه با آموزش اصولی این زبان آماده شده که بتدریج بر روی سایت قرار خواهند گرفت . در اولین مقاله از این مجموعه به معرفی اولیه VB.NET خواهیم پرداخت . در ابتدا لازم است با  ویژگی های منحصر بفرد برنامه های مبتنی بر ویندوز در قیاس با برنامه های مبتنی بر DOS ، آشنا شده و پس از مروری مختصر به روند شکل گیری نسخه های متعدد ویژوال بیسیک ، با نحوه نصب آن نیز آشنا شویم .

   

   

  نصبVB.NET
  برای نصب VB.NET ، از دو رویکرد متفاوت می توان استفاده کرد :

  نصب بهمراه  ویژوال استودیو دات نت

  نصب نسخه استاندارد

  هر یک از گزینه های فوق ، امکان ایجاد برنامه های مبتنی بر ویندوز را فراهم می نمایند . مراحلی که در ادامه ذکر می گردد ، نحوه نصب ویژوال استودیو را تشریح  می نماید .

  مرحله اول : برنامه Setup.exe را از روی CD مربوطه فعال نمائید.

  مرحله دوم : جعبه محاوره ای ، مراحل و اولویت های عملیات  نصب را نشان خواهد داد. بمنظور صحت عملکرد  VB.NET ، چندین Component نصب و یا بهنگام خواهند شد . اولین مرحله نصب، بهنگام سازی عناصر (Components) است . بر روی گزینه Windows Component Update ، کلیک نمائید.

 • فهرست:

  ........................................................................................................................................ 5

  فصل اول : آشنایی باASP.NET, VB.NET ,  SQL SERVER........................................................... 16

  1-1) آشنائی با ASP.NET.............................................................................................................................................. 17

  2-1) ویژگیهای ASP.NET................................................................................................................................................... 17

  3-1) زبانهای برنامه نویسی در ASP.NET.................................................................................................................... 18

  4-1) ابزارهای ASP.NET...................................................................................................................................................... 18

  5-1) مقایسه ASP.NET و ASP کلاسیک..................................................................................................................... 19

  6-1) چرا به .NET  احتیاج داریم؟...................................................................................................................................... 19

  7-1) معرفی اولیه  VB.NET ............................................................................................................................................. 20

  8-1) نصبVB.NET................................................................................................................................................................ 22

  9-1) چگونگی نصب IIS .................................................................................................................................................... 25

  10-1) جزئیات IIS   .............................................................................................................................................................. 26

  11-1) مدیریتIIS   ............................................................................................................................................................... 28

  2-1) معرفی   SQL SERVER............................................................................................................................................. 29

  1-2-1) Relation Database......................................................................................................................................... 29

  2-2-1)Replication Services..................................................................................................................................... 29

  3-2-1) Analysis Services................................................................................................................................................ 29

  4-2-1)Reporting Service .......................................................................................................................................... 29

  5-2-1) Management Tools........................................................................................................................................... 29

  6-2-1) بررسی امکانات و کارایی SQL SERVER ....................................................................................................... 30

  7-2-1)ADO.NET ................................................................................................................................................................. 31

  8-2-1) سرویس اعلان (Notification).......................................................................................................................... 32

  9-2-1) سرویس گزارش‌ گیری.......................................................................................................................................... 33

  10-2-1) بهبودهای ایجاد شده در زبان.......................................................................................................................... 33

  11-2-1) تکنولوژی XML ................................................................................................................................................. 34

  12-2-1) Isolation Level........................................................................................................... 35

  13-2-1)   باز هم .NET.................................................................................................................................................... 36

  2) فصل دوم ....................................................................................................................................................................... 38

  1-2) تجزیه و تحلیل سیستم (  SDLC‌)............................................................................................................................ 39

  2-2) فاز اول :  Planning............................................................................................................ 39

  1-2-2) Project Initiation................................................................................................................................................ 39

  2-2-2) Identifying Business Values.......................................................................................................................... 39

  3-2-2) System Requests.......................................................................................................................................... 39

  4-2-2)  Feasibility Analysis..................................................................................................................................... 40

  5-2-2) Approral Comittlee...................................................................................................... 40

  6-2-2) Project Management................................................................................................................................... 41

  3-2) فاز دوم : Analysis........................................................................................................... 41

  1-3-2)  Analysing Strategy...................................................................................................................................... 41

  2-3-2) System Requriment gathering.................................................................................. 41

  3-3-2) System Proposal........................................................................................................ 41

  4-2) فاز سوم :Design  .......................................................................................................... 42

  1-4-2 )Design strategy .............................................................................................................................................. 42

  2-4-2 ) Design Architecture.................................................................................................................................... 42

  3-4-2) Database............................................................................................................................................................. 42

  4-4-2 )System Specification ................................................................................................................................. 48

  5-2) فاز چهارم : Emplementation....................................................................................................................... 48

  1-5-2)System Contruction and Test ................................................................................................................ 48

   2-5-2) System instakation.................................................................................................... 48

   3-5-2) Support and maintannce Plan................................................................................. 48

  6-2) ارتباطات جداول(Relationship)...................................................................................... 49

  1-6-2) نمودارهای Activity Diagram , Class Diagram , Use case........................................................ 51

  2-6-2) Class Diagram  مدرسه ............................................................................................... 51

  3-6-2) Use Case Diagram ثبت نام عضو یا دانش آموز................................................................................. 52

  4-6-2) Use Case Diagram جستجو دانش آموز................................................................................................ 53

  5-6-2) Activity Diagram ثبت نام عضو جدید..................................................................................................... 54

  6-6-2) Activity Diagram جستجو عضو جدید................................................................................................... 55

  7-2) دلایل داشتن وب سایت برای مدرسه.............................................................................. 56

  1-7-2) معرفی خود به همه جا بدون وجود محدودیت جغرافیایی..................................................... 56

  2-7-2) اطلاع رسانی 24 ساعته به مخاطبین........................................................................ 56

  3-7-2)استفاده از وب سایت به عنوان یک راه تبلیغاتی.......................................................................... 57

  4-7-2) از قافله عقب نمانیم...................................................................................................................................... 57

  5-7-2) معرفی خود به عنوان یک سازمان پاسخگو.................................................................................... 58

  6-7-2)آگاهی از نظرات مخاطبان........................................................................................... 58

  3) فصل سوم پیاده سازی (سورس پروژه)................................................................................................................ 59

  1-1-3) کد مربوط به فرم کلاس های مدرسه ( (Class........................................................................................ 60

  2-1-3) کد مربوط به فرم سطح دسترسی کاربران(composit  (............................................................... 66

  3-1-3) کد مربوط به فرم ورود( (login.................................................................................................................... 69

  4-1-3) کد مربوط به فرم اصلی ( (Main............................................................................................................... 73

  5-1-3) کد مربوط به فرم دبیران (Teacher   (.................................................................................................. 75

  6-1-3) کد مربوط به فرم تماس با مدرسه ((Tamas........................................................................................... 79

  7-1-3) کد مربوط به فرم برنامه کلاسی ( (Programclass........................................................................ 80

  8-1-3) کد مربوط به فرم اطلاعات دبیران ( (Pictureteacher...................................................................... 81

  9-1-3) کد مربوط به فرم تصاویر سایت ( (Picture.......................................................................................... 82

  10-1-3) کد مربوط به فرم اپراتور سایت ( (Operator.......................................................................................... 83

  11-1-3) کد مربوط به فرم نظر سنجی ((Nazarat............................................................................................... 86

  12-1-3) کد مربوط به فرم دانش آموزان ((Student............................................................................................... 89

  13-1-3) کد مربوط به فرم درباره ما  (( Aboutme................................................................................................. 92

  94.......................................................................................................... Stoder Procedure-2-3)   

  2-2-3) مزیت استفاده از   Stored procedureها در برنامه ها......................................................................... 94

  3-2-3) نحوه ایجاد Stored procedure در بانک اطلا عاتی SQL.................................................................. 94

  4-2-3) استور پروسیجر تعیین سطح دسترسی به صفحات سایت (accesspage).............................. 96

  5-2-3) استور پروسیجر پاک کردن رکوردهای جدول کلاس (deleteclass ).................................................. 97

  6-2-3) استور پروسیجر پاک کردن سطح دسترسی (deletecomposit)..................................................... 97

  7-2-3) استور پروسیجر برای حذف کردن نظرات از جدول نظرات (deletenazarat).................................. 98

  8-2-3) استور پروسیجر برای حذف کردن سخن از جدول سخن (deletesokhan ).................................... 98

  9-2-3) استور پروسیجر برای حذف کردن   اطلاعات دانش آموزان از جدول  دانش آموز (deletestydent ) 99

  10-2-3) استور پروسیجر برای حذف کردن اطلاعات دبیران از جدول دبیر (deleteteacher )................... 99

  11-2-3) استور پروسیجر برای حذف کردن اطلاعات کاربر سایت از جدول کاربرانUSER))

  ( deleteusers)................................................................................................................................................................. 100

  12-2-3) استور پروسیجر برای ورود اطلاعات به جدول کلاس (  insertclass)............................................ 101

  13-2-3) استور پروسیجر برای ورود اطلاعات به جدول سطح دسترسی (insertcomposit)............... 102

  14-2-3) استور پروسیجر برای ورود اطلاعات به جدول نظرات (insertnazarat )...................................... 103

  15-2-3) استور پروسیجر برای ورود اطلاعات به جدول سخن (insertsokhan )........................................ 103

  16-2-3) استور پروسیجر برای ورود اطلاعات دانش آموزان به جدول دانش آموز (insertstudent)........ 104

  17-2-3) استور پروسیجر برای ورود اطلاعات دبیران به جدول دبیر (insertteacher)................................ 105

  18-2-3) استور پروسیجر برای ورود اطلاعات کاربران به جدول کاربران (insertusers ).......................... 106

  19-2-3) استور پروسیجر برای چک کردن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه لاگین (loginchekh ) 108

  20-2-3)  استور پروسیجر برای اعمال تغییرات بر روی جدول کلاس (updateclass ).............................. 109

  4) فصل چهارم: اجرای پروژه و آموزش کاربری پروژه.......................................................................................... 110

  5)نتیجه گیری126

  1-5) معایب سیستم دستی126

  2-5) مزایای سیستم مکانیزه126

  منابع و مأ خذ  .................................................................................................................................................................. 128

   

  منبع:

   

   

  کتاب گا م به گام با  ADO.NET2.0  ترجمه عبدالوهاب فخر یاسری

  کتاب الکترونیکی  آموزش ویژوال استودیو گردآورنده سید محمد ها شمیان

  کتاب الکترونیکی آموزش ASP.NET نویسنده وحید نصیری   

  کتاب آموزشی ASP.NET از انتشارات کانون نشر علوم

  خلاصه از کتاب Professional VB.NET از Wrox

  سایت    www.Dev.IR

  سایت  www.p30world.com    

  سایت   http://www.iranasp.net

   

چکیده این پروژه برنامه ساخت یک وب سایت شخصی برای استاد است . که شامل صفحات ایستا و پویای وب می باشد . برنامه نویسی اسیتای آن توسط نرم افزار Dreamweaver و زبان HTML و برنامه نویسی پویای آن توسط زبان PHP انجام گرفته است . بانک اصلاعاتی مرتبط با آن MYSQL می باشد . امکانات این وب سایت شامل موارد زیر می باشد : 1 ) اطلاعات شخص استاد برای آشنایی بیشتر دانشجویان با سوابق استاد خود . 2 ) ...

چکیده: این رساله که پایان نامه تحصیلی می باشد، مشتمل بر بخشهایی است که توصیفهایی از واحد درسی پروژه عملی، تحت عنوان (مکانیزاسیون تولید مجله تحت وب) را به دست می‌دهد و شامل فصول اصلی: ابزار و روش ها، تحلیل و طراحی، پیاده سازی می باشد. در هر فصل قسمت خاصی از این پروژه مورد بحث قرار گرفته است. موضوع انتخاب شده برای پروژه پایان نامه ای که شرح آن را پیش رو دارید،‌مکانیزاسیون تولید ...

درمورد علل شکل گيري Visual Studio.NET بطور خلاصه مي توان گفت با اينکه مايکروسافت مي دانست با ابزارهاي قبلي شرکت مي توان برنامه هاي اينترنتي نوشت ولي براي قبضه کردن بازار احتياج به تکنولوژي جديدي داشت . مايکروسافت از سال 1998 که ويژوال استوديو 6 را ب

تاريخچه کمتر کاربر اينترنت را مي‌توان يافت که تاکنون با صفحاتي با پسوندPHP برخورد نکرده باشد و البته اين پسوند نامي آشنا براي طراحان و برنامه ‌نويسان وب است. پي اچ پي (PHP) يکي از محبوب‌ترين و رايج‌ترين زبان‌هاي برنامه ‌نويسي براي ايجاد صفحات پويا د

در موضوع منتخب اين رساله،‌ افراد مسئول در توليد، عبارتند از: مدير مسئول، ويرايشگر، خبرنگاران و نويسندگان ثابت و افتخاري. از جمله وظايفي که تحت وب انجام مي گيرد به طور اجمالي عبارت است از: خبرنگاران و نويسندگاني که مي توانند در هر موقعيت مکاني باشن

ASP.Net چيست ؟ تکنولوژي ASP .Net را مي توان به زبان ساده، محيط برنامه نويسي تحت سکوي دات نت براي ساخت برنامه هاي کاربردي (Applications) قابل اجرا در بستر اينترنت به همراه زبان HTML معرفي کرد. هم اکنون نسخه هاي 2006،2005،8 زبان دلفي به طور کامل با

شرح پروژه تمامی اختراعات، اکتشافات و پیشرفت های بشر زمانی توجیه شده و مفید واقع می شوند که از آنها استفاده شود و به صورت کاربری دربیایند. یکی از مهمترین و پرکاربردترین این اختراعات کامپیوتر است که به جرأت می توان آن را پدیده قرن نامید. پدیده ای که امروزه در تمامی زمینه ها برای خود جایی باز نموده است. در اینجا نیازی به برشمردن فواید و کاربردهای کامپیوتر نمی باشد زیرا که امروزه ...

مقدمه قبل تجزیه و تحلیل قسمتهای مختلف این سایت در ابتدای امر لازم دیدم تا راجع به یک سری مفاهیم و کنترلهای پیشرفته که تقریبا جز ثابتی از سایتهای پویا هستند توضیحاتی اجمالی ارائه دهم و جزئیات آن را موکول میکنم به زمان استفاده آن در سایت و در آن قسمت توضیحات کاملتری را ارائه خواهم داد . اگر ما بخواهیم یک سایت برای یک فروشگاه طراحی کنیم .بدو شکل می توانیم این کار را انجام دهیم یکی ...

ASP راه حل شرکت مايکروسافت براي ايجاد صفحات پوياي وب مي باشد. با گسترش اينترنت و www در زندگي روزمره، ايجاد وب سايت يکي از بخشهائي است که به سرعت در حال رشد مي باشد. همواره در تار جهان گسترده، طراحي وب سايت براي ايجاد گرافيک هاي تخيلي و زيبا و صفحات

مقدمه امروزه وب به عنوان یک واقعیت انکارناپذیر سایه خود را در تمامی زندگی اجتماعی، اقتصادی و بشریت انداخته و دارای رشد بسیار سریع در زمینه بکارگیری تکنولوژی‌های جدید است. همزمان با این رشد اعجازگونه وب‌ سایتها از حالت اولیه خود که کوچک و عمدتا ایستا بودند خارج شده و به سمت حجیم شدن و پویایی حرکت کردند. امروزه روی یک وب سایت نرم‌افزارهای متعددی اجرا می‌شوند تا پاسخ وی نیاز ...

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول