تحقیق مطلب مطبوعاتی

Word 5 MB 35275 30
مشخص نشده مشخص نشده کامپیوتر - IT
قیمت قدیم:۴,۱۵۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۳,۲۵۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 • Metaio اولین چیپست شتاب دهنده ی واقعیت افزوده را به بازار ارائه می دهد و موافقت نامه هایی با ST-Ericsson برای ادغام سیستم عامل های تلفن همراه را امضاء نموده است.

  سان فرانسیسکو-فوریه 21،2013: امروزه Metaio یک توافق نامه با سیستم عامل های بیسیم و نیمه هادی اعلام نموده است.تحت شرایط این قرار داد، IP سخت افزار بازریابی تقویت شده Metaio را به نسل بعدی سیستم عامل های موبایل های ST-Ericsson ادغام خواهند نمود که منجر به پردازش کاربردی اولیه برای سرعت دهی به عملکرد بازاریابی تقویت شده در دستگاه های موبایل می شود.

  تکنولوژی cutting-edge در Metaio تقریبا هر یک از مطالب 3D و مجازی با شناسایی عکس ها، اشیاء و محیط های کلی به دنیای واقعی تبدیلمی شوند.در موبایل های آینده که به وضوح نیازمند دستگاه های هوشمند می باشند که همیشه روشن و متصل به اینترنت باشند Metaio به شدت مصرف انرژی را با تجربه های AR در تمام روز کاهش می دهد.

  این اولین نوع از همکاری نزدیک تمام جنبه های یک تجربه از واقعیت افزوده می باشد که باعث افزایش سرعت بازده عملکرد، دقت و مصرف برق با مقدار دهی اولیه تا 60 برابر سریع تر می باشد.هر دو Metaio و ST-Ericsson به شدت به این باورند که همکاری با یکدیگر انطباق واقعیت تکامل یافته را به عنوان یک تکنولوژی مصرف کننده تسریع می بخشد.

  پیترنایر Metaio cto چنین می گوید که :AREngine آنچه را که GPU سال های گذشته برای صنعت انجام داده است را برای واقعیت تقویت شده انجام می دهد.این یک جهش بزرگ در فضای AR می باشد و با شدت بر این باوریم که همکاری موتور AR با یستم عامل های ST-Ericsson در تحقق بخشیدن به واقعیت تکمیل یافته کمک خواهد کرد.این ایده از یک محیط کاملا مفصل شده توسط واقعیت تکمیل شده قدرت گرفته است و نسل بعدی از سیستم عامل تلفن همراه را بهینه سازی نموده است.

  Bjorn Ekelund رئیس تحقیقات اکوسیستم و نوآوری برای ST-Ericsson می گوید همراه با همدیگر، این می تواند اولین ادغام از آی س اختصاصی سخت افزار AR بر روی Silicon خواهد بود.

  در با ادامه روابط ما با Metaio، این توافق یک مزیت رقابتی برای ایجاد می کند که در آن مردم به دنبال عوامل متفاوت در هنگام تصمیم گیری برای خود می باشند.AR دیگر محدود به تصاویر 2D ساده نمی باشد-با موتور بازدید کنندگان کنگره جهانی موبایل 2013 در بارسلونا با فعال نمودن تصاویر تکنولوژی Metaio برخورد نموده و می توانند از مزایای یکپارچه سازی سخت افزار واقعیت افزوده بهره مند شوند.برای اطلاعات بیشتر به سایت مقابل مراجعه نمایید.

  www. Metaio.com/MWC

  در مورد Metaio

  راهنمای جهانی در پژوهش و فن آوری AR، محصولات نرم افزاری برای راه حل های بصری تعاملی میان واقعیت و در دنیایی مجازی را توسعه بخشیده است.براساس بسته نرم افزاری، محتوای دیجیتالی و 3D می توانند برای دیدگاه بهتر به دنیایی واقعی ادغام شوند.تامین انرژی بیش از 1000 برنامه برای سرمایه گذاری بازاریابی، خرده فروشی، چاپ و نشر موارد صنعتی با بالاتر از 30 میلیون مصرف کننده از نرم افزار AR، Metaio استفاده می کنند.برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید.

  www. Metaio.com

  درباره ST-Ericsson

  ST-Ericsson یکی از پیشگامان جهانی در توسعه و ارائه یک مجموعه کامل از سیستم عامل های نوآورانه و نیمه هادی های بیسیم در طیف گسترده ای از فن آوری های تلفن همراه می باشد. ST-Ericsson به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک 5-15 توسط STMicroelectronics (Nyse:STM) و اریکسون (NASDAQ:ERIC) در فوریه 2009 تاسیس شد که دفتر مرکزی آن در ژنو، سوییس قرار داشت.

  تسریع واقعیت تکمیل شده:موتور Metaio AR

  موتور AR و سفری به اولین گوشی های هوشمند

  تقریبا یک دهد گذشته، توماس آلت و پیتر مایر، Metaio را با هدف پیشبرد واقعیت افزایش یافته (AR) به عنوان رابط اصلی برای تجربه جهان آنلاین و دیجیتال یافتند.این زمانی بود که اکثر گوشی های موبایل متداول (نوکیا 1100) به ویژگی هایی مانند به SMS و یک ماشین محدود می شدند.طلوع عصر گوشی های هوشمند بالواقع همه چیز را برای صنعت واقعیت تکامل یافته دچار تغییر ساخت و کاربر می توانست به طور همزمان از طریق دوربین موبایل همان عناصر بصری محدود شده به برنامه های نصب شده ی کارخانه را در PC های قدرتمند آفلاین اجرا کند.

  در آن زمان روشن شد که بینایی کامپیوتر و تجارت از واقعیت تقویت شده تا حد زیادی از بهینه سازی نرم افزار برای گوشی های فردی و سیستم های چیپست بهره مند می شوند.این در زمانی بود که Metaio  قصد توسعه ی روابط با OEM ها، تولیدکنندگان گوشی و سیستم عامل های چیپست را داشت تا اینکه یک روز دستگاه کاملا بهینه سازی شده را شناسایی کنند.

  با وجود محدودیت های سخت افزاری، Metaio قادر به ایجاد فراز و نشیب هایی با استفاده از تحقیقات و بهینه سازی در سطح پایین بود.R&D برنده ی جایزه مسئول اولین به کارگیری تجاری از ردیابی 3D و شناخت در یک تلفن همراه بودند.مهندسان Metaio در مرحله اول دوربین گوشی های همراه را با توجه به جاذبه زمین تنظیم نموده و سپس چگونگی قرار گرفتن سنسورها برای تشخیص بهتر محیط اطراف مانند چشم انسان را آموزش دادند.در واقع، Metaio یک نرم افزار باور نکردنی را در سال 2012 به تنهایی توسعه بخشید.

  در سال 2009، پیشرفتی غیر از یک شاهکار تکنولوژی برای گرفتن یک دوربین HD متصل به یک کامپیوتر رومیزی آفلاین وجود نداشت تا یک تصویر از پیش طراحی شده را شناسایی و یک مدل 3D را در زمان واقعی ارائه دهد.با آخرین بهینه سازی های سطح پایین، Metaio 100 تصویر واحد را شناسایی نموده و 100 مدل منحصر به فرد 3D را باز فرستاده است . همه ِ آنها در دستگاه های تلفن همراه صورت گرفته اند.چنانچه Metaio بتواند ای کارها را به انجام برساند بدون دسترس قبلی به پردازند و سنسور در داخل این دستگاه ها، تصور کنید کاربران موبایل با گوشی های هوشمند به طور کامل آماده چه کارهایی می توانند انجام دهند.

  آیا این پروژه ی گوگل می باشد:مفهوم شیشه ای یا فیلم های محبوب مانند گزارش های اقلیت یا ترمیناتور تقریبا همه منابع مفروف از به واقعیت کشیدن تصویر تقویت شده می باشند.دوربین به طور مداوم می تواند اسکن کند، تشخیص دهد، یا اطلاعات را شناسایی نموده و به جهان واقعی باز فرستده به منظور دستیابی به این چشم انداز از تعامل ضروری است که گروه ها سخت افزاری را تولید کنند که با چنین نرم افزار توسعه یافته ای هم خوانی داشته باشد.

  به همین منظور، Metaio شروع یک ایجاد یک قطعه های سخت افزاری P به نام AREngine نموده است.یک معماری طراحی شده که به طور خاص به عملکرد واقعیت تکمیل شده را به سمت آینده سوق خواهد دارد برای صنعت آنچه را که باید به GPU برای صنعت بازی اضافه نماید، انجام خواهد داد.

 • فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

کارت گرافیک دو پردازنده ای گیگابایت مدت ها از معرفی تکنولوژی SLI شرکت NVIDIA میگذرد این تکنولوژی امکان استفاده همزمان از دو کارت گرافیک بر روی یک مادربرد را فراهم میسازد . کارت گرافیک هایی که از SLI پشتیبانی میکنند بر پایه دو پردازنده گرافیکی Geforce 6800 و Geforce 6600 طراحی شده اند . در ابتدای معرفی این تکنولوژی فقدان مادربردهایی که دو درگاه PCI Express X16 را برای سوار کردن ...

مقدمه امروزه کامپیوتر در زندگی روزمرهٔ اشخاص نقش مهمی را بازی می‌‌کند. و در تمام جنبه‌های فردی زندگی شخص نفوذ پیدا کرده است. این امر از سوی نشان به توسعه یافتگی و سرعت دادن به کارهای روزمره و از سوی دیگر به ما یاد آوری می‌‌کند. که چنین وسیله ایی به این مهمی نیاز به نگهداری ویژه دارد. نابودی و به سرقت رفتن اطلاعات از روی آن ممکن است به ضررها و ضربه‌های جبران ناپذیری تبدیل شود. ...

چکیده : این پژوهش به منظور "اولویت بندی عوامل موثر بر افزایش بهره وری نیروی انسانی شرکت برق منطقه ای کرمان " انجام گردیده است . تعداد کارکنان رسمی وقراردادی شرکت برق منطقه ای کرمان دراین تحقیق 464 نفر می باشد که پس از قرار گرفتن درفرمول کوکران 169 نفر به عنوان نمونه انتخاب شده اند ونمونه گیری بصورت تصادفی طبقه ای انجام شد عوامل سازمانی ، فنی ، فردی واخلاقی بعنوان عوامل موثر ...

مقدمه زندگی را می توان بابهره وری جمع و از تفریط منهاواز تنبلی جذرگرفت. «میوری» دنیای کنونی،دنیای تحولات ودگرگونیهاست سرشار ازتغییرات، تغییراتی که نه به طور کامل ، به تبع خواسته ها و اراده افراد پدید می آید. آن هم خواسته هایی که ازنیاز های متفاوت وگسترده نهاد پیچیده انسانها سرچشمه میگیرد. انسان به عنوان غامض ترین مخلوق خداوند سبحان منشاء تغییرات شگرفی است که میلیون ها سال است ...

چکیده استفاده از شبکه های کامپیوتری در چندین سال اخیر رشد فراوانی کرده وسازمانها وموسسات اقدام به برپایی شبکه نموده اند . هر شبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط وسیاست های هر سازمان ، طراحی وپیاده سازی گردد. در واقع شبکه های کامپیوتری زیر ساخت های لازم را برای به اشتراک گذاشتن منابع در سازمان فراهم می آورند؛در صورتیکه این زیر ساختها به درستی طراحی نشوند، در زمان استفاده از شبکه ...

بخش اول 1-1 شبکه های بی سیم، کاربردها، مزایا و ابعاد (1-1) تکنولوژی شبکه های بی سیم، با استفاده از انتقال داده ها توسط امواج رادیویی، در ساده ترین صورت، به تجهیزات سخت افزاری امکان می دهد تا بدون استفاده از بسترهای فیزیکی همچون سیم و کابل، یا یکدیگر ارتباط برقرار کنند. شبکه های بی سیم بازه وسیعی از کاربردها، از ساختارهای پیچیده ای چون شبکه های بی سیم سلولی - که اغلب برای تلفن ...

مقدمه : از آن‌جا که شبکه‌های بی سیم، در دنیای کنونی هرچه بیشتر در حال گسترش هستند، و با توجه به ماهیت این دسته از شبکه‌ها، که بر اساس سیگنال‌های رادیویی‌اند، مهم‌ترین نکته در راه استفاده از این تکنولوژی، آگاهی از نقاط قوت و ضعف آن‌ست. نظر به لزوم آگاهی از خطرات استفاده از این شبکه‌ها، با وجود امکانات نهفته در آن‌ها که به‌مدد پیکربندی صحیح می‌توان به‌سطح قابل قبولی از بعد امنیتی ...

از ابتدای شروع کار در صنعت برق، تداوم برق رسانی و سرویس دهی به مصرف کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تمامی دست اندرکاران این صنعت در تمام جهان پیوسته در جهت نیل به تأمین برق مطمئن و پایدارتر نمودن شبکه برق رسانی کوشیده و سرمایه گذاری نموده اند .همانطور که می دانیم اساساً دو نوع کلی اتصال کوتاه در خطوط وجود دارد : برای ساخت اولین تأسیسات برق براساس سیستم ضدیخ در انتقال ...

پیشگفتار در دهه های گذشته ، پیشرفت فناوری میکروالکترونیک و VLSI باعث گسترش استفاده همگانی از تجهیزات مخابراتی و محاسباتی در کاربردهای تجاری شده است. موفقیت محصولاتی از جمله کامپیوترهای شخصی و کیفی ، تلفن های بی سیم و سلولی ( سیار ) ، و تجهیزات جانبی آنها همواره کار دست و پاگیری بوده است که عمدتا با اتکا به کابلهای رابط خاص انجام می شده است. اخیرا یک واسط رادیویی ( بی سیم ) ...

مدت ها از معرفی تکنولوژی SLI شرکت NVIDIA میگذرد این تکنولوژی امکان استفاده همزمان از دو کارت گرافیک بر روی یک مادربرد را فراهم میسازد . کارت گرافیک هایی که از SLI پشتیبانی میکنند بر پایه دو پردازنده گرافیکی Geforce 6800 و Geforce 6600 طراحی شده اند . در ابتدای معرفی این تکنولوژی فقدان مادربردهایی که دو درگاه PCI Express X16 را برای سوار کردن دو کارت گرافیک ارائه کنند موجب سرد ...

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول