مقاله اقتصاد کاربردی اروپا - تولید شغل و ایجاد زمینه های پیشرفت

Word 59 KB 35504 20
مشخص نشده مشخص نشده اقتصاد - حسابداری - مدیریت
قیمت قدیم:۱۰,۱۵۰ تومان
قیمت: ۷,۵۰۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 • اقتصاد کاربردی با معرفی آخرین نسخه از تولیدات شرکت اپل در 5 سال پیش، شروع به کار کرد. امروزه این زمینه اقتصادی  بسیار پ.یاست و بخش قابل گسترش و دارای قابلیت تجارت و دارای قالبهای  کاری بسیار زیادی است، از جمله پیشنهاداتی هم چون شرکتهای اپل و گوگل و مایکروسافت و بلک بری و آمازون و غیره. تقریبا حدود 100 بیلیون دانلود نرم افزاری و حدود 1 میلیون نرم افزار قتبل دسترس در فروشگاهها همه روزه در حال انجام هستند. تاثیر اقتصادی  این امور بسیار مهم و قابل پیشبرد است.

  در EU28 این طور تخمین زده می شود که اقتصاد کاربردی شامل موارد زیر باشد :

  *) تولید 794 هزار شغل در طول چرخه کامل اقتصادی

  *) تولید 529 هزار شغل کاربردی مستقیم و تا 60 درصد قابل گسترش

  *) 22 درصد از تولیدات عمومی در محصولات شرکتها مربوطط به اپل و نیز خدمات پس از فروش کالاها همگی از اروپا باشد

  *) سود بیش از  10 میلیون در هر سال

  این تنها نشان دهنده پیشرفتهای اولیه در اقتصاد کاربردی بوده و به عنوان نتیجه ، در دصترس قرار گرفتن نرم افزار ها و عملکرد مناسب آنها و پیشرفت در دستگاهها و اتصالات و ارتباطات را می توان نام برد.

  دستگاههای موبایل، ارتباط بی سیم و کاربردهای همزمان باعث ایجاد جریانی می شوند که از لحاظ اطلاعاتی و تکنولوژی ارتباط بسیار جدید و نابی است و باعث ایجاد و تولید محصولات بهتر و پیشرفت در زمینه ایجاد شغل می شود. دستگاههای موبایل امکان  در جریان بودن را به ما می دهند تا بتوانیم قدرت و کاربرد را محاسبه کنیم و بنابراین به طور گسترده می توانند با دستگاههای کامپیوتری ثابت مقایسه می شوند.

  قالبهای موبایل و فروشگاههای نرم افزاری باعث کاهش موانع برای پیشگامان می شوند. به طور همزمان ،  فروشگاههای نرم افزاری می توانند دسترسی عمومی و جهانی ایجاد کنند و هزینه های انتشار و گسترش  را کاهش می دهند. مصرف کنندگان می توانند حجم زیادی از نرم افزارهای مناسب برای  اهداف خاص را دانلود کنند. فروشگاههای نرم افزاری ، نیاز طیف گسترده ای از کاربران را برطرف می کنند و نیز گزینه های مناسبی از میان جریانههای موجود را معرفی می کنند.

  با اینکه بخش پیشگام در کاربردهای نرم افزاری بسیار بزرگ و نیز روبه رشد است ، شرکت اقتصادی کاربردی در اقتصاد کل از طریق کاربردهای نرم افزاری بسیار وسیع است. زمان مورد نیاز برای کاربردهای نرم افزاری ، معیاری بریا اندازه گیری میزان زمان و تجهیزات است ، اما زمان ذخیره شده برای کار و فروش و جهت افراد خاص از لحاظ فرستادن پیام و نقشه و دیگر ابزارهای تولیدی ، نیز قابل توجه است. البته طیف بسیار وسیع تری از منافع اجتماعی ، توسط این نرم افزارهای کاربردی و از طریق تحصیل و سلامت و انتقال ، ایجاد می شود. برای مثال در بخش سلامت ، این نرم افزارها، ابزارهای جدیدی برای نظارت تناسب، نظارت فردی بر سلامت و مشاوره های مدیریتی و بیمارستانی از راه دور ایجاد می کنند.

  وضعیت جاری در مورد ارتباطات کاربردهای نرم افزاری میتواند در نواحی دارای اینترنت مورد استقبال قرار بگیرد .در برخی از قسمتهای  اروپا با پوشش بی سیم، ممکن است کیفیت سرویس دهی و خدمات اینترنت و ارتباط بی سیم متغیر و به کاهش باشد. LTE متغیر افزایشی میتواند این موضوع را در هنگام پیشنهاد هزینه های کمتر ، به هر انتقالی تغییر داده و پتانسیل موجود در اقتصاد کاربردی را در میان سرویس های فضایی و ارتباطات یکتا بار گذاری کند .تعدادی نواحی وجود دارد که معتقد هستیم دولتهای اروپایی وجود دارد که معتقد هستیم دولتهای اروپایی میتوانند در ان ها تغییراتی ایجاد نمود و از اقتصاد کاربردی در ان مناطق پشتیبانی کند.

  *) آسان  تر نمودن دسترسی بر داده های دولتی برای پیشگامان امور، مثل    نگاشتها   ،انتقال بر خطو عمومی داد ها به همان کیفیت انتقال داده ها و اطلاعات در سطح سرویس های ارتباطی معمول.

  *) ایجاد ارتباط از طریق ساختن متغیرهای بیشتر که در سرویس های بیسیم قابل دسترسی باشند.

  *) پیشبرد تجارت یکتای اروپایی در خصوصیات ارتباطی.

  *) حمایت از  نواوری ها   در نرم افزار های کاربردی در طول تماس بخش ها مثل بخش سلامت، تحصیل ،تجارت، روش زندگی و..

  *) تضمین محیط تجاری حامی و قابل انعطاف برای شروع کار و تجارت.

  اکو سیستم نرم افزارهای کاربردی با محتویات مربوط به مفهوم ICT

  از سال 2007،اقتصاد کاربردی شاهد رشد بی نظیری بود و این رشد باعث ایجاد تاثیر نگرشی در روش استفاده مردم از موبایل شد تاثیر اقتصادی این رشد شد  را میتوان در تعداد روش های جدید کار بر دریافت، یا تعداد شغل هایی که ایجاد شد. وایده های جدید درباره GDP یا دستاوردهای مناسب در طول استفاده از نرم افزارهای مو بایل و یا امور کاربردی که در ارتباط هستیم با این نیستند اما از این تغییرات سود میبرند .این پیشرفت ها محدود به منافع اقتصادی نمیشوند بلکه شامل منافع اجتماعی مثل سلامت و بهداشت و رسانه ها و تحصیل هم  میشود

  نواحی مربوط به کامپیوتر های متصل به هم

  ICT یک تکنو لوی عمومی است که تقریبا در همه جا در حال استفاده باشد. همانند تکنولوزی های قدیمیتر مثل الکتریسیته، تاثیر این تکنولوزی بسیار بیشتر از میزان بخش و مربوط به ICT است. این تکنو لوزی تقریبا 10  الی7 درصد از ایده های حدید در موردGDP  در ایالات متحده و اروپا را شامل میشود، اما تقریبا نصف رشد تولید را در دهه90به خود اختصاص داده است.

  هدف اصلی منابع از مصرف نتیجه می شود، تا اینکه نتیجه ی  پیشرفتها در ICT باشد.  تکنولوزیICT باعث تسریع پیشرفت در US شده است که توسط بیانیه های اروپا عنوان شد.   اروپا تا نیمه های دهه90 نسبت به US رشد بالاتری در پیشرفت تکنولوزی داشته است.

  یک نکته کلیدی از ادبیات اکادمیک این است که برای نفع بردن از تکنولوزی ICT، فروشگاهها نیازمندند انتقال سازمانها و اشخاص بربای یافتن راههای جدید برای انجام کارها هستند.  اعمال تکنولوزی جدیدICT در سیستم های قدیمیتر تنها باعث ایجاد شکل در نقص در منافع بدست امده میشود.   که این موضوع مشابه با اقتصاد کاربردی می باشد. در انتقال هایی که حتما لازم است انجام شود،  فروشگاهها و بازار های محصول و ازمایشگاههای هر دو باید به اندازه کافی منعطف باشد

  اقتصاد کاربردی  در پیش کامپیوترها

  همان طور که در نمودار زیر نشان داده شده است،  ما در حال انتقال از کامپیوتر های متصل به هم  رومیزی به تلفنهای هوشمند و دیگر دستگاهها هستیم که می توانیم تقریبا در یک مدت طولانی  از طریق آنها به شبکه متصل بمانیم. اکو سیستم  نرم افزارهای  کاربردی هم در این دسته قرار می گیرند. نرم افزار های  قبلی از لحاظ  پراکندگی  و تنوع گونه ها بسیارمحدود بوده اند و نیز هم چنین بسیار هزینه بر و با سرعت پائین برای فروش و تجارت هستند. اقتصاد کاربردی در حال  صاخت یک دنیای جدید و بسیار متنوع  برای تجارت است که هزینه های کمتر و سرعت بالاتر و قیمتهای رقابتی تری داشته باشند.

  همان طور که نمودار نشان می دهد، پیشرفتهای مبتنی بر  مصرف کننده ، می توانند از این پیشرفتهای تجاری  در بازارها نفع ببرند که این سود هم از طریق IT و هم از طریق موبایلها و نرم افزارها انجام می شوند. ترکیب موبایلهای متصلل به شبکه و نرم افزارهای کم هزینه تر  هم بر فعالیتهای خاص تمرکز داشته و انتقالهای اساسی  و پایه ای را به وجود می اورند.

  یک زمان حقیقی  برای نرم افزارهای  کاربردی  و موبایل از سال 2008 و با راه اندازی  فروشگاههای  نرم افزاری  و نیز مجهز به  گوشی های تلفن هوشمند و تبلتها در سال 2010 آغاز شد. با گسترش این مورد و پخش هزینه ها و زمان برای  فروش و تجارت،  فروشگاههای نرم افزاری باعث ایجاد موج جدیدی از نوآوری  و ایده های  جدید می شوند.

  علاوه بر این ، فروشگاههای نرم افزاری  هم چنین می توانند باعث ایجاد اطمینان و پیشنهاد ابزارهای جدید برای پیشگامان این امر  باشند. با گسترش تنوع و پراکندگی  نرم افزارها،  انواع مختلفی از فروشگاههای مجهز به  متخصصین نیز در حال  ایجاد و راه اندازی  در بخش های  مختلف فروش و بازار نرم افزارها هستند.

  فروش  تلفنهای هوشمند و دانلود نرم افزارهای کاربردی

  از آنجا که در یال 2013، پذیرش تلفنهای  هوشمند در بین کاربران اروپایی موبایلها در اروپا حدود 50 درصد افزایش یافت،  سالانه تقریبا 10 درصد افزایش دارد. نسبت مشابهی  از کاربران موبایل در اروپا به اینترنت از طریق موبایلهای خود دسترسی دارند و به طور عمومی این امر پذیرفته شده است و سپس تبلتها به بازار عرضه شدند که باعث تغییر در کل اکوسیستم ICT در میان نرم افزارهای موبایلها شدند.

  دستگاههای جدید ارتباطی به طور وسیعی  در حال گسترش هستند و بنابراین تولید یک چرخه همیشه در دسترس که متصل به  محاسبات  باشد و فاکتورهایی برای  همکاری  در جهت  ایجاد نوآوری  داشته باشد که احتیاجات و خواسته های  اشخاص  و شرکتها را برآورده کند ،  همیشه لازم بوده است.

  امر بعدی در جهت کاربردهای اقتصاد کاربردی اروپا چیست؟

   اقتصاد کاربردی با اینکه موفق بوده است اما هنوز در فاز اولیه کار می کند. موبایل و نرم افزار امروزه در مرحله رشد و پیشرفت هستند که قابل مقایسه با اینترنت است. این موضوع از جهات گوناگونی در حال تغییرات است:

  *) مالکیت در دستگاههای هوشمند در حال رشد بوده  و در آینده ای نزدیک بین المللی هم خواهد شد. اگر این اتفاق بیفتد، انتقال تجارت و خدمات دولتی هم سرعت خواهد گرفت. نفع این رشد و پیشرفت به کاربران خواهد رسید ، مخصوصا کاربران شبکه ای.

  *) توانایی و پراکندگی  این نرم افزارهای کاربردی همراه با پیشرفتهای تکنولوژیکی و کاربرد محاسبات در حال رشد و پیشرفت است . این نرم افزارها برای برآورده ساختن نیازهای تجارت عمومی رشد پیدا خواهد نمود که ممکن است در گذشته به دلیل هزینه های بالا و محدودیتها، این طور نبوده باشد.

 • فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

چکیده با آغاز قرن بیستم، مستعمرات پیش موفق به کسب استقلال سیاسی و حقوق گردیدند. حال این سوال مطرح می شود که آیا اسقلال سیاسی می تواند استقلال بینادی (عدم وابستگی) این کشورها را تضمین نماید؟ قدرت های صنعتی سلطه گر با دخالت در امور داخلی کشورهای ضعیف، مانع رشد و توسعه آن ها در ابعاد کوناگون می شوند و صنایع بومی آن ها را با روش های گوناگون منهدم و تخریب می سازند تا وابستگی آن ها را ...

مقدمه‌ ‌توانمندي‌ و موفقيت‌ هر کشوري‌ در صحنه‌ اقتصاد جهاني‌ منوط‌ به‌ موفقيت‌ سازمانها، و موفقيت‌ آنها درگرو خلاقيت، نوآوري‌ و کارايي‌ است. به‌عبارت‌ ديگر تحول‌ و رشد اقتصادي‌ هر کشور تحت‌ تاثير مستقيم‌ تحول‌ سازمانها و مديريت‌ در آن‌ تحقق‌ مي

چکیده در این تحقیق مطالعاتی حول محور ارزیابی فنی اقتصادی روی بحث تبدیل ضایعات و پسماندهای 17 محصول عمده کشاورزی در ایران شامل: 1- گندم و جو 2- دانه های روغنی 3- نیشکر 4- مرکبات 5- انگور 6- خرما 7- گردو صورت گرفته است. مقدمه سالانه میلیون ها دلار ارز جهت واردات موادی شامل: خوراک دام و طیور، انواع پروتئین های مصرفی انسان، دام و طیور و مواد مکمل آن - انواع اسید های آمینه و آلی مثل ...

مقدمه تورم یکی از موضوعات مهم در کشور ماست. همانگونه که می‌دانید در ایران درصد تورم در سالهای اخیر بسیار زیاد بوده است به طوری قیمت‌ها در هر سال بسیار افزایش یافته و قدرت خرید مردم کم شده است. این مقاله اطلاعات بیشتری درباره موضوع تورم ارائه می‌دهد. تورم چیست؟ تعریف‌های مختلفی از تورم وجود دارد که همه آنها تقریباً بیانگر یک موضوع هستند: تورم عبارت است از افزایش دائم و بی رویه ...

چکیده با آغاز قرن بیستم، مستعمرات پیش موفق به کسب استقلال سیاسی و حقوق گردیدند. حال این سوال مطرح می شود که آیا اسقلال سیاسی می تواند استقلال بینادی (عدم وابستگی) این کشورها را تضمین نماید؟ قدرت های صنعتی سلطه گر با دخالت در امور داخلی کشورهای ضعیف، مانع رشد و توسعه آن ها در ابعاد کوناگون می شوند و صنایع بومی آن ها را با روش های گوناگون منهدم و تخریب می سازند تا وابستگی آن ها را ...

شهرسازی نوین به دو خانه زیر نگاه کنید. هر دو از نظر شکل، اندازه و کاربرد یکسان هستند. هر دو محل زندگی قشر متوسط جامعه است. اما از خود بپرسید کدامیک مناسب تر است. خانه ای که در سمت چپ مشاهده می کنید اثری منزوی از سبک مدرنیسم در دوران ویکتوریایی است. همسایه ها اغلب در عرض خانه هستند، این خانه تنها یک ایوان کوچک و باریک دارد و در راه پله مدرن این ساختمان هم خبری از همسایه ها نیست. ...

) تجارت الکترونیکی و تجربیات بین‌ المللی 1) واقعیت فناوری اطلاعات با پیشرفت‏های اخیر خود جامعه‌ای مجازی با آثار کاملاً واقعی به وجود آورده که تأثیر زیادی بر زندگی انسان‏ها داشته است. جامعه‌ای با قواعد مشترک که نوعی یکسانی یا به عبارتی همگرایی در مسائل و قواعد مبتلابه را موجب شده است. بی‌جهت نیست که نویسندگان مایلند پیشرفت‌های اخیر را با آغاز عصر صنعت (فناوری اطلاعات) و خطوط ...

مقدمه زندگی را می توان بابهره وری جمع و از تفریط منهاواز تنبلی جذرگرفت. «میوری» دنیای کنونی،دنیای تحولات ودگرگونیهاست سرشار ازتغییرات، تغییراتی که نه به طور کامل ، به تبع خواسته ها و اراده افراد پدید می آید. آن هم خواسته هایی که ازنیاز های متفاوت وگسترده نهاد پیچیده انسانها سرچشمه میگیرد. انسان به عنوان غامض ترین مخلوق خداوند سبحان منشاء تغییرات شگرفی است که میلیون ها سال است ...

مقدمه : در دنیای نوین که مرزهای فیزیک رنگ و باز بسیاری از فعالیت‌ها جهانی می‌یابند پیشرفت و تعالی سازمانها نه تنها نیازمند پذیرش تغییرات سریع روز افزون بلکه مستلزم پیش بینی زیر کانه به موقع است از این رو حرکت در این رود خروشان جزء با اتکا به کارکنان دانا میسر نمی‌نماید و به همین علت است که پیتر دراکی دانش را فراتر از مرزهای جغرافیایی و نیروی پیش برنده تولید می‌خواند و عوامل سنتی ...

پیشگفتار دختران و پسران ایرانی به طور متوسط در سنین 11 تا 13 سالگی به بلوغ جنسی می‌رسند و به طور میانگین در سنین 26 تا 28 سالگی اکثر آنها متأهل و شاغل می‌شوند. این فاصله سنی که در کشور ما حدوداً 15 سال می‌باشد، دوره جوانی می‌نامد و از جمله وظایف و مأموریت های اساسی خود را شناخت این مرحله از زندگی نسل جوان می‌داند. با عنایت به این که تمامی‌قوای زیستی، روحی ، روانی، فکری و عاطفی ...

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول