دانلود تحقیق کیفیت رنگ در چاپ

Word 44 KB 8338 10
مشخص نشده مشخص نشده هنر - گرافیک
قیمت: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 • کنترل رنگ

  سریع دقیق و راحت

  کیفیت رنگ اضافی در چاپ افست تغذیه ورقی

  جهانی شدن اکثر صنایع را تحت تاثیر قرار میدهد و صنعت چاپ مستثنی نمی باشد. و شخص همچنین باید رقابت در حال افزایش از رسانه های الکترونیکی را انتظار داشته باشد. برای دوام آوردن در کسب و کار در سالهای آینده شرکتهای چاپ وادار خواهند بود که اثر کیفیت بالا را بطور کارا و به موقع تولید نمایند چهره صنعت از کارگاههای بر پایه صنایع دستی به کارخانجات چاپ تعبیر می کنند. در منظر این پیشرفت استاندارد سازی و مدیریت رنگ اهمیت عمده کسب می نماید مدیریت رنگی که بعنوان مولفه ای از مدیریت کیفیت که شامل تمام فر آیندهای کار از طرح تاچاپ می باشد. عملیات های آژانس ها تکثیر و پیش چاپ به دستیابی این بوسیله استانداردICC که در خلال پویش و نمونه چاپی برداشتن یا بر روی پرده ICC شبیه سازی می کند که چگونه رنگها بعد از چاپ به نظر خواهند آمد یاری می‌شوند. ICC اختصار کنسرسیوم (ائتلاف)رنگ بین المللی است که به ابتکار FOGAR د ر 1993 تشکیل گردید. استاندارد و ICC همراه با نرم افزار پشتیبان همه کاربران را قادر می‌سازد که ابزارهای انتخاب خودشان را برای تولید اثر هنری دیجیتالی کیفیت بالا بطور سریع و بطور ارزان برای چاپ بالاترین کیفیت بکار برند.

  اما این پیشرفت در آماده سازی کپی و چاپ مشروط بر استاندارد سازی در تمام مراحل جریان کار می باشد. تنظیم های پرس مناسب به استاندارد سازی مرکب زنی ، زیر لایها و مرکب ها . و تنظیم سیستمهای مورد استفاده در طرح ،تکثیر و پیش چاپ برای تطبیق با استاندارد کار تولید . این از اشتباهها جلوگیری می کند، کارایی را بالا می برد و از زمان و پول صرفه جویی می نماید. محصولات کنترل رنگ دولند بعنوان اجزای سیستم مدیریت کیفیت جامعی برای تامین کردن استانداردها ماشین (چاپ) از طریق کنترل سریع و بسیار دقیق ، چک ثبت و کمک می نماید. آنها کار آمدی و کارایی ماشین های چاپ عملکرد بالا را افزایش می دهند.و درجه ای از دقتی را که هر گز قبلا دستیافتنی نبودند فراهم می سازند.

  فرازهایی در اجمال

  -سریعترین سیستم در بازار

  -کیفیت تنظیمی بی نظیر

  -کار آسان

  -یکپارچه در پرس ها با میز فرمان کنترل PECOM و در جریان PECOM

  -قبلا بیش از 2000 نصب در سرتاسر دنیا

   

  کنترل کیفیت:‌

  ICC استاندارد های چاپ را می طلبد

  استاندارد ICC و چاپ استاندارد سازی شده اساس مدیریت رنگ مدرن را تشکیل می دهند. و برای کنترل استاندارد های کنترل رنگ تکی در خود چاپ ،سیستمهای اندازه گیری و تنظیم رنگ برای تضمین کردن اینکه استاندارد ها رعایت می شوند ضروری می باشند سیستمهای کنترل رنگ  مان رولند کیفیت استاندارد سازی را با دقت بی نظیر بالا می برد و از قبل 2000 نصب در سر تا سر دنیا وجود دارند.

  کیفیت اندازه گیری موضعی را می طلبد

  حتی زمانی که محتواهای تفکیک رنگ تکی بعنوان داده از پیش چاپ به چاپ انتقال می یابند ممکن است هنوز مشکلات چاپ وجود داشته باشند. اگر نوارهای کنترل بر روی ورق وجود نداشته باشند اختلالات چاپی می توانند بعنوان تغییرات رنگ بطور غلط تفسیر گردند و در نتیجه بطور اشتباه تنظیم شوند این البته به خرابی منجر می گردد. سیستمهای اندازه گیری مطمئن موضعی‌های مرجع معتبر را می طلبند بنابر این تنظیم در تصاویر هاف‌تن نیز معتبر است. تنها تکه های مرجع مثل تکه های محتوی در نوارهای کنترل چاپ می توانند بدون ابهام اختلالات چاپی را شناسایی کنند و برای کمک به تولید کار جهت تعیین اختلافها و استاندارد‌ها نماید.

   

  اصلاح تصویر متعلق به بخش ری پرو(REPRO )

  برای چاپ تصویر سریع  و مقرون به صرفه هدف باید دستیابی به استاندارد چاپ تجویزی (مقرر شده) در چاپ بطور سریع و با اتلاف مواد حداقل باشد.اگر داده های ری پرو(REPRO ) نمونه های چاپ و ساخت پلیت همه با استاندارد چاپ مطابقت داشته باشند چاپ می تواند بعد از تنها اصلاح کمی شروع گردد. ماشین‌های چاپ پیشرفته قادر به آماده سازی زمانهای فوق العاده کوتاه و فرآیندهایی که مطابق با استاندارد چاپ هستند برای بهره برداری بهتر از این مزیت کمک می کنند . و بنابر این قبل از اینکه کار بر روی چاپ برود چک کردن به وسیله سیستمهای تاثیر تنظیمی فرآیند چاپ  برای مثال اینکه آیا چاپ می تواند نتیجه مطلوب را ایجاد نماید مهم می باشد. اگر این مورد نباشد در آن موقع اصلاحات ضروری می توانند بطور ارزانتر در بخش ری پرو(REPRO ) انجام یابند. این کار راندمان صرفه جویی سیستم چاپ با ارزش را افزایش می دهد.

  انتظارات کیفیت:

  مدیریت، کیفییت همیشه بهتر  را می طلبد و مدیریت به ابزارهای کنترلی نیاز دارد.

  روشهای اندازه گیری پسیار دقیق و اثبات شده توام با سیستمهای پیش تنظیم مطلوب و مهندسی چاپ زمان تطبیق رنگ و تغییرات در خلال تولید را حداقل می‌سازد.

  منافع زیاد:

  استفاده از سیستمهای اندازه گیری و تنظیم بهره وری ماشین‌های چاپ با ارزش را افزایش می دهد. تولید چاپ با CCI و پیلوت رنگ به کارخانه چاپ چند مزیت مهم ارایه می نماید.

  -ابزارهای اندازه گیری برای چاپ کیفیت بالای بطور مستمر که می تواند زمان نیاز عیناً تولید مجدد شود رنگ را بطور واقع بینانه ارزیابی می کنند.

  -زمانی که رنگ تطبیقی با استاندارد چاپ یا ورق OK از بار آخری که کار چاپ شد می باشد. زمانها بطور قابل ملاحظه بسیار کوتاهتر هستند که مواد و زمان چاپ گرانبها را صرفه جویی می ماند.

  - حتی با کارهای کوتاه، چاپگر می تواند بطور سریع تغییرات رنگ را تشخیص دهد و بنابراین خطاهای مجاز را تامین نماید.

  - تأیید کیفیت-مهم برای ارزیابی های داخلی یا در مقابل مشتری.

  -مشتری کمی شاکی است یا اصلا هیچ مشتری شکایت نمی کند.

  -یکپارچگی با شبکه PECOM کنترل رنگ برای آماده شدن با JOB PILOT در اداره ای مقدور می سازد و نتایج می‌توانند بعد از چاپ ارزیابی شوند.

  -یکپارچه سازی صرفه جوی فضا.

  سیستم اندازه گیری و تنظیم نوار رنگ برای صرفه جویی فضا با میز تطبیق رنگ یکپارچه می شود.

  پیش تنظیم می تواند در اداره ای با TOP PILOT  یا مستقیماً در پرس انجام یابد. سیستم دنسیتومتر را برای اندازه گرفتن کنترل نوارهای چاپ همچنین بر روی ورقهای کامل که می توانند در جلو ورق یا لبه دنباله با سرعت cm25 در ثانیه قرار بگیرند مورد استفاده قرار دهد. در هر دو قسمت تنپلات و ترام‌دار کاری می‌تواند هشت مقدار اندازه گیری را برای هر میلی متر ثبت نماید نوار رنگ و نوار کنترل چاپ کامل را بر روی ورق اندازه B3 740.1040mm) ) اندازه گیری می کند. به تنظیم خود کار توجه می نماید و هر انحرافی را بر روی صفحه نمایش می دهد. همه را در کمتر از 14 ثانیه اصلاح موقعیت های لغزش مرکب تنها چهار ثانیه دیگر را می گیرد زیرا تمام دستگاههای چاپ بطور همزمان تنظیم می شوند. با هر تنظیم هوش مصنوعی تاثیرات تنظیم های قبلی را در مد نظر قرار می دهد. از اینکه تنظیم لغزش‌های مرکب تنها زمانی که تعادل مرکب و آب پایدار است موثر می باشد برای کمک‌کردن به چابگر جهت تشخیص زمانی که این وضعیت رسیده است نمایش روند فراهم می‌شود.

  تکه‌های اندازه گیری خیلی کوچک

  تکه‌های اندازه گیری بر روی نوارهای کنترل چاپ خیلی کوچک هستند. پهنا 3MM ارتفاع 4 یا 6 میلی متر سیستم مقادیر متوسط مقادیر اندازه گیری شده 24 یا 32 را برای هر تکه ای که مرکب زنی یکنواخت را بر روی (طی) اجرای (دور) کامل مقرر می‌نماید. و بطور قابل ملاحظه زمان و تعداد صفحات ضایعاتی را می کاهد. تمام اندازه گیری های کیفیت ثبت می گردند. و بنابراین برای تجزیه و تحلیل یا تایید کیفیت موجود می باشد.

  مشاوره چاپ برای استانداردهای ارزیابی

  مشاوره چاپ ،نرم افزار تحلیل فرآیند، ارزیابی کیفی اضاف بر مبنای استاندارد اروپایی/جهانی و بنابر این ISO12647 فراهم می سازد.

  مشاوره چاپ

  نوار کنترل چاپ مخصوصی را برای تحلیل کردن تنپلات و نیم سایه‌های رنگ های تکی و نیز توازن تنپلات و نیم سایه‌ها yellow و magenta و cyan رویهم چاپ شده بکار می‌برد. این به معنی کنترل و تشخیص فرآیند مفصل می باشد . و مشاوره چاپ همچنین چاپ گر را با توصیه های جامع و براحتی درک شونده برای عمل پشتیبانی می کند.

   

 • فهرست:

  ندارد.


  منبع:

  ندارد.

کنترل رنگ سریع دقیق و راحت کیفیت رنگ اضافی در چاپ افست تغذیه ورقی جهانی شدن اکثر صنایع را تحت تاثیر قرار میدهد و صنعت چاپ مستثنی نمی باشد. و شخص همچنین باید رقابت در حال افزایش از رسانه های الکترونیکی را انتظار داشته باشد. برای دوام آوردن در کسب و کار در سالهای آینده شرکتهای چاپ وادار خواهند بود که اثر کیفیت بالا را بطور کارا و به موقع تولید نمایند چهره صنعت از کارگاههای بر پایه ...

ترانسفورماتور مقدمه امروزه با توسعه روز افزوني که در طي چند دهه اخير در سطح زندگي مردم کشورمان مشاهده مي شود استفاده از برق وسايل برقي شتاب و گسترش رو افزوني يافته به گونه اي که بيش از 60% مردم کشورمان حداقل از يکي وسايل برقي خانگي استفاده

فصل اول : نمائي از شرکت کاشي طوس ( سهامي خاص): کارخانجات کاشي طوس در سال 1362 موافقت خود را جهت احداث کارخانه در کيلومتر 7 جاده قوچان- فاروج اعلام نمود وپس از موافقت اصولي ادراه صنايع ومعادن اين شرکت شروع به کارنمود. در ابتداي سوله، شرکت توسط پيمانک

مقدمه عمليات تکميل مقدماتي پارچه‌هاي پنبه‌اي و مخلوط پنبه- پلي‌استر: منظور از عمليات تکميل مقدماتي، عملياتي است که کالاي خام را براي رنگرزي و چاپ و يا عرضه به صورت سفيد آماده مي‌سازد. اين عمليات ممکن است با توجه به کاربرد و خواص مطلوب در م

دید کلی پس از کشف ترکیبات رنکی حساس به رنگ‌های نور و فیلم سیاه و سفید پنکرومیک ، تکنیک عکاسی رنگی توسعه یافت و عمومیت یافتن آن به ظهور کوداکروم مربوط می‌شود که در سال 1935 در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفت. تاریخچه در سال 1611 دومینیس نشان داد که نور مرئی از سه نور اساسی قرمز ، سبز و آبی ، تشکیل شده است که به آنها رنگهای اولیه می گویند .این مفهوم در توسعه نظریه عکس رنگی و عکاسی ...

ترانزیستور قابل تحریک PNPN بود که تریستور یا همون یکسو کننده کنترل شونده سیلیکونی SCR نام گرفت. از زمانی که اولین تریستور ازنوع یکسو کننده کنترل شونده سیلیکونی در اواخر سال 1957 اختراع شد تا زمان حاضر،پیشرفت های زیادی در الکترونیک قدرت رخ داده است. تا سال1970 تریستورهای معمولی منحصرا برای کنترل توان در کاربردهای صنعتی بکار میرفتند. از سال 1970 به بعد انواع مختلفی از عناصر نیمه ...

چکیده این مقاله سیستم‌های اطلاعات مدیریت MIS را پوشش می‌دهد. از آنجا که MIS ترکیبی از سه پدیده سیستم، اطلاعات و مدیریت می‌باشد ابتدا این موارد را بررسی میکند. به علت تأثیرات قابل توجه سیستمهای اطلاعاتی بر روی MIS مبحث دیگر مقاله، درباره آن می‌باشد. متخصصان اطلاعاتی شامل تحلیل‌گر سیستمها، مدیران پایگاههای داده، متخصصان شبکه، برنامه‌نویس‌ها و اپراتورها در قسمت بعدی بررسی شده است. ...

امروزه ليزر کاربردهاي بيشماري دارد که همه زمينه هاي مختلف علمي و فني فيزيک-شيمي-زيست شناسي - الکترونيک و پزشکي را شامل مي شود. همه اين کاربردها نتيجه مستقيم همان ويژگي هاي خاص نور ليزر است ليزر چيست ؟ نور ليزر نوع کاملاً جديدي از نور است؛ درخشان

بعد از اختراع کامپیوتر دانشمندان خیلی زود به این نتیجه رسیدند که لازم است راهی ایجاد شودتا اطلاعات موجود بر روی کامپیوترها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر انتقال یابد . راه متداول در آن زمان چاپ کردن اطلاعات یا ذخیره سازی آن روی دیسک و انتقال آن به کامپیوترهای دیگر بود. اما این راه ، بادهی کافی نداشته و یک انتقال الکترونیکی لازم بود. این نیاز باعث شد که شبکه های کامپیوتری ساخته ...

- یا پردازنده: این قطعه به عنوان مغز رایانه نامیده می شود و مسئولیت کنترل تمام محاسبات، عملیات و قسمت های مختلف را بر عهده دارد. -حافظه: حافظه رایانه برای ذخیره اطلاعات به کار می رود. حافظه با ریزپردازنده در ارتباط می باشد، بنابر این از سرعت بالایی برخوردار است. در رایانه از چندین نوع حافظه استفاده می شود. (Virtual- Caching- BIOS- ROM- RAM) - منبع تغذیه یا Power Supply :این قسمت ...

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول