دانلود تحقیق مفهوم حسابداری و بورس سهام شرکت ها با مدیریت دانش برتر

Word 26 KB 894 11
مشخص نشده مشخص نشده اقتصاد - حسابداری - مدیریت
قیمت: ۲,۰۰۰ تومان
دانلود فایل
 • بخشی از محتوا
 • وضعیت فهرست و منابع
 •  

  مقدمه

  امروزه اثبات شده است که سرمایه های کلان نقش کمتری را در ساختن ارزش شرکت ها بازی می کنند و بلکه سرمایه های نا محسوس از قبیل "علم سرمایه " نقش بیشتری را دارند .(2009)

  در نتیجه ،مجموعه های استاندارد علاقه زیادی در شناسایی طبیعت و منابع این سرمایه های نا محسوس شرکت ها از خود نشان داده اند ،مخصوصا تولیدات درونی نا محسوس .مهمترین منبع تولیدات درونی نا محسوس همان "مدیریت دانش "برتر می باشد . (km)

  مخارج شرکت ها در"  (km)"رشد قابل توجهی در سالهای اخیر داشته اند .رشدی بالغ بر 400میلیون دلار در سال 1994تا 34میلیون  دلار در سال 2007،وهمچنین انتظار میرود در سال 2012به 150 میلیون دلار برسد.(2008،)

  بر این اساس ،چهار رسیدگی مهم شرکت ها به عنوان اصلی ترین بدست اورندگان سرویس های  (km)پدیدار شدند. ولی در حالیکه شواهد مورد بررسی پیشنهاد میکنند که نتایج (km)برتر در پیدایش سرمایه های نا محسوس کارایی اقتصادی را بهبود بخشیده است، کارشناسان بر این باورند که این تنها یک خیال زود گذر است که باعث فقدان مفهوم اقتصاد میشود. گرچه ما غیر اگاه هستیم ،از هر شاهدی که چگونه(km)برتر ارزش شرکت را تحت تاثیر قرار داده است .

  بنابر این ،هدف از این بررسی تست این است که ایا (km)ارزش سهامدار را افزایش داده است بوسیله امتحان کردن عکس العمل بورس ،سهام و ارز و عملکرد اینده شرکت ها را با دریافت پاداش "بیشترین تحسین دانش سرمایه گذاری"

   

   

   

  پاداشهای کمک سالانه اهدا میشود بوسیله یک سازمان بین المللی از حرفه ای های(km) برای شناسایی شرکت هایی که در استفاده از (km)برای ایجاد دارایی سازماندهی شده بهترین بوده اند.(2007،...)

  ضرورتا،ادرسهای (km) تفسیری بوسیله رییس شرکت hp بوده است که به این عنوان می باشند"ارزوی من این است که ما بدانیم چیزی را که در  hpمی دانیم ".(1998)

  تصور اصولی این گفته این است که شرکت ها دارای دانش های گسترده زیادی هستند که دست نخورده باقی مانده اند. وبهره برداری کردن از این دانش میتوانند تولید دارایی کنند.

  هدف  km تسخیر کردن ،قدرت نفوذ داشتن و دوباره استفاده کردن از این دانش و همچنین ایجاد دانش جدید میباشد.

  برای رسیدن به این هدف،فعالیت های km  به طور عادی شامل بهره بردن از بهترین تمرین ها ،شناسایی متخصصان داخلی و تحصیل کردن ،تبادل اطلاعات میان همکاران میباشد.

  این برای مثال یک سیستم بسیار موفق km برای بهره بردن از بهترین تمرین ها دارد که sharnet نامیده میشود.

  در میان بقیه چیز ها ، sharnet طراحی شده برای کاهش هزینه های تا حد بسیار زیادی با راه اندازی کابل ارتباطی زیر زمین در جنگل امازون.

  با استفاده از، sharnet واحد امریکای جنوبی قادر به کشف چیزیکه واحد افریقای چندین سال زودتر اموخته بود شد.در حالیکه در جنگل های سنگال یک سیستم کابل مشابه راه اندازی کردند.

  مثال بعدی "بورس های قابل پیش بینی "توسعه یافته توسط گوگل برای جمع کردن دانش شرکت که در میان کارمندانش پراکنده کردند میباشد. این بورس ها بطور بسیار دقیق ازمایش شده اند در پیش بینی کردن تنوع توسعه های شرکت ،شامل تاریخ ورود محصول به بازار و سرعت موفق محصول .

  اقتصاد دانان اهمیت دانش را تشخیص دادند دست کم از زمان (1934) که معتقد بود دانش برای رشد اقتصادی ضروری میباشد .دیگر سهم های اقتصادی که به طور ادراکی از km حمایت کرد (1945)

  که در مورد مشکلات تحت کنترل در اوردند دانش پراکنده شده بحث کرد .(1962)که عدم استقلال اقتصادهای مدرن را در سرمایه های دانشی  نامحسوس دید . اخیرا بررسی موردی پژوهشگران از نظم چندین شغل حاکی بر فواید km میباشد .

  این شواهد دال بر مثال های متعددی از ابزار های موفق  km در میان انواع متنوعی از کارخانجات و در حقیقت تمامی شغل ها می باشد . (مانند فروش ها ،محصولات ،بازاریابی فمنابع انسانی و...)

  علی رغم این تاسیسات اقتصادی و شواهد این بررسی ،برخی اشخاص شکاک به توانایی km برتر برای سود سهام داران شک دارند .

  این منتقدان دلیل اورده اند که km برتر بطور ساده یک عامل زود گذر تازه درست شده توسط مشاوران مدیر برای گرفتن دست مزد های بالا از مدیران بی تجربه میباشد .(1999)

  گر چه ما نا اگاه هستیم از تحقیقات که می ازماید ایا km برتر وابسته به افزایش ارزش سهام داراست .

  از اینرو ،این مقاله بررسی میکند که ایا km برتر ارزش سهام دار را افزایش میدهد .در جائیکه km برتر شاهدی است بوسیله دریافت پاداش

  پاداشهای رواج داده شده بوسیله ،یک شرکت تحقیقاتی مستقل ،با اتصال به شبکه  یک سازمان جهانی از متخصصان Km (2007)

  برندگان جمع  اوری شده اند بوسیله هیئت های کارشناس Km که از متدولوژی تحقیق استفاده میکنند ،یک پردازشگر که توسعه داده شده توسط  برای بهبود تصمیم گیری توسط گروه های کارشناس.(1969)

  مشاوران ،متخصصان Km را از سازمانهای عمومی ،خصوصی و بدون خواستن سود انتخاب کرده اند .

  در این خصوص گفته می شود که شخصیت های کارشناسان برای گلگیر اشکار نمیشود و بی نام ساخته می شود . قصد انان شناسایی شرکت های عالی در مدیریت و تبدیل کردن دانش سرمایه گذاری به محصولات برتر می باشد و همچنین به افزایش دارایی شرکت ها کمک میکند و یا در مورد شرکت های غیر عمومی یا شرکت هایی که برای سود کار نمی کنند افزایش سرمایه اجتماعی می باشد . برندگان شامل سازمانهای عمومی ،غیر عمومی و نه برای سود هستند.

  اگر مدیران از Km انتظار افزایش کارایی داشته باشند ،انگیزه قوی دارند که بطور مستقل به بورس اطلاع رسانی کنند.که انها تولیدات درونی نا محسوس داشته اند که در تراز نامه دیده نشده است .(2008)

  اگر چه به دلیل اینکه تولیدات داخلی نامحسوس ذاتا بسیار سوداگرانه هستند،بورس به احتمال زیاد به سوال این نوع مدیران خود رای پاسخ میدهد.

  در حالیکه شواهد حکایتی فراوان ثابت میکند نتایج ابتکارات Km را در کار این عملیات برتر در واقع شواهدی از Km ناموفق هم وجود دارد(2004).

  این به این معنی است که سهام داران بورس بر این باورند که پیش بینی انکه کدام فعالیت های شرکت های Km در خلق کردن سود اضافی شرکت ها موفق خواهد شد و کدام شکست خواهد خورد سخت است .بدلیل انکه پاداش های نشان داده است که مجموع دانش متخصصان Km وابسته به طور باور نکردنی بیشتر از مدیران خود رای است .

  در نتیجه انتظار می رود پاداشهای اطلاعات معتبر در رابطه با وجود تولیدات نا محسوس بوسیله فعالیت های شرکت های Km فراهم کند. اگر چنین باشد،ما انتظار داریم که بورس واکنش مساعدی به پاداشهای  نشان دهد. اولین تست ،در مورد بازگشت غیر عادی سهام از برندگان در طی 5روز پوشش دهی تاریخ خبری بود. برای اینکه از Km برتر انتظار می رود در نتیجه عملکرد عامل برتر و دلیل اینکه برندگان یک اطلاعات جدیدی برای بورس سهام و ارز فراهم کند در رابطه با توانایی های شرکت های Km فراهم کند .

  ما یک عکس العمل ثبت بورس سهام و ارز به این اگهی را نتظار داریم .

  این مثال ما شامل همه برندگان تجارت عمومی امریکا از سال 2001 تا 2008 با داده های موجود شامل 247 جایزه صادر شد،به 46 شرکت متفاوت می باشد.

  دومین تست ما تشریح میکند که ایا اهمیت رویدادهای غیر نرمال برگردانده شده از اولین تست ما با کارایی عملیات اینده همراه است .

  اگر عکس العمل بورس سهام در هنگام اگهی توقع بورس را بازتاب کند ،که تمرینات Km برتر باعث عملکرد بیشتر کارایی اینده شده ،ما یک مشارکت مثبت میان اثرات اگهی غیر نرمال و عملکرد اینده را انتظار داریم . ما این پیش گویی را تست کردیم با اندازه گیری 3 عملکرد اینده در اثرات ارز غیر نرمال حدود تاریخ اگهی .

  این 3 مقیاس عملکرد به ترتیب :

  1-بازگشت در دارایی

  2-بازده حقوق صاحبان سهام و جریان موجودی از عملیات کوچک بوسیله دارایی کل می باشد  واندازه گیری شده اند بر روی 6

  دومین تست ما تشریح میکند که ایا اهمیت رویدادهای غیر نرمال برگردانده شده از اولین تست ما با کارایی عملیات اینده همراه است .

  اگر عکس العمل بورس سهام در هنگام اگهی توقع بورس را بازتاب کند ،که تمرینات Km برتر باعث عملکرد بیشتر کارایی اینده شده ،ما یک مشارکت مثبت میان اثرات اگهی غیر نرمال و عملکرد اینده را انتظار داریم . ما این پیش گویی را تست کردیم با اندازه گیری 3 عملکرد اینده در اثرات ارز غیر نرمال حدود تاریخ اگهی .

  این 3 مقیاس عملکرد به ترتیب :

  1-بازگشت در دارایی

  2-بازده حقوق صاحبان سهام و جریان موجودی از عملیات کوچک بوسیله دارایی کل می باشد  واندازه گیری شده اند بر روی 6/6 پیروی کنندگان بخش پاداش اگهی

  بعد از کنترل کردن انتظارات بورس از عملکرد اینده ،ما بطور قابل توجهی مشارکت مثبت پیدا کردیم و 5 روز بورس غیر عادی بازگشت.

  این موضوع شامل بازگشت های غیر نرمال در محدوده زمانی اگهی یک واکنش منطقی به اطلاعات راجع به کارایی عملکرد اینده بوسیله شرکت های عالی در Km می باشد .

  سومین ازمایش ما امتحان می کند پیش گویی ما را که برندگان پیش می گیرند نسبت به همتاهای خود.

  در این انالیز ما 3 مقیاس را با هم مقایسه خواهیم کرد در طی 6/6دنبال کنندگان پاداش ها با 2 نمونه کار یکی شده در شرکت های همکار . یکی از نمونه کارها در صنعت جا سازی شده و دیگری هم در صنعت و هم در درصد دارایی های کامل .

  ما دریافتیم که برندگان Km در هر دو نمونه کار همتا جاسازی شده اند برای هر اندازه گیری کارایی نقطه .

  این یافته ها انالیز بورس سهام مارا و انها شامل نتایج Km برتر در کارایی عملکرد اینده برتر اثبات کرده اند.

  چهارمین تست ما تحلیل می کند که ایا انصاف تحلیل گران پیش بینی رو به بالا سالانه انها را اصلاح می کند برای برندگان Km.

  برای اینکه ما انتظار داریم از پاداش برای فراهم کردن اطلاعات جدید به بورس راجع به کارایی اینده برندگان .

  ما یک تحلیل منصفانه ای انتظار داریم برای اصلاح کردن اعتقادات انها راجع به کارایی اینده برندگان ..ما دریافتیم که در ماهی که ما اگهی پاداش را دنبال می کردیم مقدار تحلیلاتی که پیش بینی رو به بالا درامد به ازای هر سهم انها را اصلاح میکند بطور قابل توجهی بیشتر است از مقدار تحلیلاتی که پیش بینی رو به پایین در امد به ازای هر سهم انها را اصلاح می کند .

  همچنین ما در یافتیم که پیش بینی در امد به ازای هر سهم برای برندگان بطور قابل توجهی بیشتر از همتاهای انان است.

  این یافته ها از شواهد حمایت می کند که پاداش های اطلاعات جدیدی به بورس می برد راجع به توانایی های برندگان Km برتر که به نوبه خود در کارایی بهتر اینده اثر دارد.

  پنجمین بررسی ما سهام غیر طبیعی ما به دوره 12 ماهه بعدی بر می گردد .

  این که شرکت ها شروع بررسی های بزرگ در مورد .. کرده اند . و پاداش های نسبتا جدید است . اگر بورس به تازگی اموخته باشد راجع فوائد Km و اعتبار پاداشها یک روزنه کوچک بر میگردد به تاریخ پاداش اگهی و انتظار می رود که به طور کامل پیش بینی شود .برندگان کارایی اینده برتر .

  گرچه ما از تست جلوگیری نمونه کارها استفاده می کنیم برای اینکه بفهمیم ایا شرکت های برنده ...از روش می کنند بر گشت ارز به صورت غیر نرمال رایانه . ما دریافتیم که بازگشت های غیر نرمال به طور قابل توجهی مثبت هستند به مدت 12 ماه پیرو نمونه کارها بودن .

  این یافته ها مطابق هستند با بورس که یادمیگیرند هنوز پاداش را شناسایی میکنند. شرکتهایی را که عالی هستند در km و منجر میشوند به کارایی اینده برتر .

  در مجموع نتایج ما شامل شواهدی هستند که تجربیات برندگان ارزش سهام داران را افزایش داده است در نتیجه انتظار میرود از عملکرد کارایی برتر .برای توضیح بیشتر میگوییم که پاداش شامل بورس های بیشتر شرکت کننده با اطلاعات جدید راجع شرکت هایی که عالی هستند در km

  نتایج ما نشان دهنده این است که kmبرتر سرمایه سهام داران را افزایش می دهد این یافته ها شامل ادبیات وسیعی هستند که در نتایج km برتر را پیشنهاد میکند در خلق دارایی های نامحسوس که دارایی های شرکت را بهبود میبخشد مهمتر از ان این یافته ها به ادبیات حسابداری در دارایی های نا محسوس اضافه میشود.

  شناسایی  منابع تولیدات داخلی نا محسوس مانند انهایی که در km رخ داده است مورد علاقه حسابداران میباشد . بدلیل انکه در امد ذاتی شرکتها بوسیله دارایی نا محوس بالا رفته است.

  در حالیکه تحقیق قبلی بصورت ابتدایی بر روی ارزشهای نا محسوس تکیه کرده بود مانند اسمهای معروف .

  نا محوساتی که بر پایه دانش هستند از نظر ذاتی به تمامی فعالیتهای شرکت ها مربوط میباشد ما اولین کسی هستیم که در زمیمه ادبیات یعنی تولیدات داخلی نامحسوس تحقیق کرده ایم .

  میخواهیم بر این موضوع تکیه کنیم که تحقیق ما شامل کنترل متغیر ها بهتر از انالیز های حساس برای اثبات این موضوع طراحی شده است .که پاداش برندگان از روی پرداختهای قبلی انها یا کارایی سود ارز میدانند یا انتظارات بورسها از کارایی اینده انها میباشد . این خیال ما را راحت میکند که قضاوت متخصصان  که به راستی انتخاب کردند برندگان شرکت را بر پایه توانایی های km قرار داده شده است .گرچه نتایج ما شامل این است که km برتر ارزش سود سهامداران را بیشتر کرده است .

  ما بر این نکته تاکید داریم که نمی توان نتایج را عمومیت دهیم در حالی که ما شواهدی یافته ایم که فعالیتهای km بر روی برندگان برای صاحبان سهم ارزش ایجاد کرده است .در حالیکه  شرکت های سا ده ما در km عالی هستند .شرکتهایی که از سیستم km کم استفاده میکنند دارای سود کمتری هستند . در حالی که برندگان انتخاب شدند به دلیل تمرینات km برتر ما انتظار نداریم که انها تنها شرکت های عالی باشند در قسمت بعدی ما به بحث در مورد یک محرک می پردازیم و در قسمت 3 در مورد انتخابهای ساده توضیح خواهیم داد  .

  محرک

  تاسیس اقتصاد از مدیریت دانش

  اقتصاد دانان تصدیق کردند اهمیت اقتصاد را از دانش در 1934 متوجه شدند که روند ملحق شدن و درست کردن سرمایه ذهنی پایه ای برای توسعه اقتصاد میباشند .

  و این دید یک نقطه شروعی بود برای مقدار زیادی از تحقیقات  .این نکات تولید میکند سطوح شرکتها را در حالیکه دانش متناسب بطور وسیعی توضیح شده در میان اشخاص در مهمترین نبرد .

  همچنین ساختن یک برتری بین یک دانش علمی شناسایی شده از قوانین و دانش غیر علمی شناسایی شده بعنوان دانش خاصی از زمان و مکان خاص . این مباحث اشاره میکند که دانش علمی یک مفهوم مرکزی در اقتصاد است . دانش صریح بعنوان دانشی شناسایی شناخته شده است که میتوان ان را مکتوب کرد و به هم ربط داد . در مقابل دانش ضمنی بوسیله تجربیات حاصل میشود  و شامل یک زمینه خاص میشود و در راس همه قرار دارد ،شامل مدل های ذهنی منحصر به فرد ،اعتقادات و عقیده ها میباشد.

  و به طور ذاتی برای ارتباط برقرار کردن سخت میباشد .این نوع دانش تنها از تجربیات گرفته میشود .بیشتر ادبیات km بر روی خلق و رفتار دانش ذمنی متمرکز میشود.

  گرچه هر دو دانش ضمنی و صریح که مرتبط میشوند، از دانش صریح میتوانند در خلق دانش ضمنی استفاده شود.

  مقصد اولیه اکثر سیستمهای km برگرداندن دانش ضمنی به دانش صریح می باشد . و یکی دیگر از تاثیرات ان که در رشد km

  و تحقیقاتش دارد این است که دانش اقتصاد را کشف کرده و نسبت داده میشود که اولین مدرکی بوده است در اقتصاد .

  در فرایند تغییر بر پایه صنعتی بودن و دانش بودن .بطور مهمتر عقیده دارند که عامل های موقعیت شغل ها بطور بنیادی متفاوت هستند .

  بازنگری قبلی در ذکر کردن اطلاعات

  محققین km قبول گرایش به چشم انداز پایه های بازرگانی از یک موسسه را دارند که موجب ادبیات راهکار مدیریتی میگردد.

  چشم انداز این بحث کردن ها که موسسه ایجاد میکند یک مقدار اولیه از ترکیب و اضافه کردن منابع در سراسر برای بکار بردن اطلاعات موسسه خاص که دوره پایه اطلاعاتی دارایی هستند .

  پایه اطلاعاتی با ارزش هستند که ارزش تقلید را دارند و بنا بر این یک موسسه را با پایداری طولانی مدت رقابتی برتر بوجود می اورند  . این ادبیات هم  همچنین بوجود می اورد که محیط تجارت هست شکل داده شده بوسیله ی تغییر سریع در محصول فروشگاه ها.

  سطح بالایی از رقابت و تغییر سریع تکنولوژی

  کمپانی های موفق قادر هستند که خود را با بوجود اوردن محصولات جدید به روز کنند و تکنولوژی های جدید را در بر میگیرند . بیشترین مفهوم این استدلال ها این است که همه شرکت های تجاری در ابتدا ابداع یک تجارت هستند و قانون های موفق نهایی در توانایی شرکت ها بستگی به اطلاعات اداری دارد ،اهمیت این مفهوم ها در بقای شرکت ها فقط بستگی به نقاط اطلاعات تمرینی در زمان خود ندارد .

  اما در توانایی آن در بوجود اوردن اطلاعات جدید که این اطلاعات اساس ابداع میباشند . این چشم انداز اشاره میکند که اطلاعات تجدید شدنی هستند و می تواند سیستماتیک  مدیریت شود . نتیجه بازگو کردن بهره وری مدیریتی در یک موسسه این چنین است مرجع در مدیریت محاسباتی و ادبیات تصمیم گیری.

  تحقیق km دارای جلوه نگارشی بالایی است بیشتر از دو دهه گذشته و نفوذ تنوع خیلی گسترده از انضباط تجاری دانشگاهی . بکار بردن موارد مطالعه اولیه و بررسی  متد ها این تحقیق ارائه میدهد یک مدرک روایتی خیلی قوی را که حاکی از پیشرفت عملکرد موسسه باشد .

  تحقیق روی نا مشهود ها

  تحقیقات روی نا مشهود ها و ارزیابی انها ذاتا جالب هستند در تحقیق های حسابداری. زیرا ارزش تاریخی اصول حسابداری نقل نشده و یک صفحه تنظیم شده ای را به رسمیت نشناخته است از نا مشهود های انجام شده درونی.

  بیشتر تحقیقات قبلی روی نامشهود های نشان داده شده صورت گرفته است.گرچه نامشهود های انجام شده درونی مانند علامت اسمها ارزش داده شده اند در فروشگاهای بزرگ این تحقیق به طور معمول نشان می دهد که این نا مشهود ها قیمت گذاری شده اند در فروشگاههای سهام.

  اطلاعات منتقل شده بوسیله برنده جوایز km

  اگر شرکتهایی که در km عالی هستند هم گروهان خود را مطلع کنند مدیران آن شرکتها انگیزه پیدا خواهند کرد که به شرکت کنندگان بورسها توانایی kmبرتر را اطلاع دهند .

  گر چه به دلیل اینکه تولیدات داخلی نامحسوس بطور وسیعی به اندیشه مربوط می شود بورس به طور نا مطلوبی مدیریت نا مشهود از توانایی های km برتر را مدیریت میکند.

  در حالی که شواهد پیشنهاد میکند که km کمک می کند به شرکت ها .اگر چنین است بورس باید یک عکس العمل مثبت به اگهی پاداش داشته باشد .

  بحث بالا پیشنهاد میکند که پاداشها ممکن است بطور ضروری وجود دارایی نا محسوس را معتبر کند که مدیریت نمی تواند بطور مستقل این کار را انجام دهد.

  مشکلات مدیریت در منتشر کردن ارزش km در نا محسوسات بررسی شده است که پیشنهاد میکند که ارزش نا محسوسات بطور ذاتی نا مطمئن باشد.

  نتیجه جمع اوری دانش تعداد زیادی از متخصصان km می باشد که شامل اطلاعات بدون تبعیض در رابطه با مجموعه ای از شرکتهایی میباشد که توانایی های km برتر را به نمایش می گذارد .

  انتخاب های ساده

  برندگان km انتخاب میشود به وسیله هیئت متخصص که از متد دلپی استفاده میکند . این هیئت ها شامل متخصصان برتر km

 • فهرست:

  ندارد.


  منبع:

  ندارد.

خلاصه : تولید داخلی دارایی های نامشهود مورد توجه setters استاندارد و پژوهشگران حسابداری هستند. منبع بالقوه نامشهودها داخلی تولید برتر است مدیریت دانش (کیلومتر) ، جایی که مدیریت دانش را می توان به عنوان تعریف مدیران به استفاده از فرایندهای ایجاد دانش و اهرم. واکنش بازار سهام به شرکت های دریافت شگفت انگیزترین دانش سازمانی (ساختن) جایزه ، که به رسمیت می شناسد شرکت هایی که مدیریت ...

چکيده سازمانهاي زيادي، در جهان، نظامهاي مديريت دانش را، در راستاي حفظ ثبات و سودمنديشان انتخاب کرده و مي پذيرند. اين نگرش در مشاغل رو به گسترش حاصل از فن‌ آوري، از قبيل بيوتکنولوژي، علوم رايانه و ارتباطات راه دور و همچنين در حرفه هايي مثل وکالت

مقدمه عصر امروز عصر اطلاعات است و افرادی که از اطلاعات صحیح و قدرت تجزیه و تحلیل بیشتری برخوردارباشند در راه نیل به اهداف و برتری در بازار سر آمد ترند – تنوع محصولات و خدمات مختلف در بازار از یک طرف ووجود اطلاعات ناصحیح و فریبنده از طرفی دیگر لزوم بررسی دقیق اطلاعات ودر نظر گرفتن تمامی جوانب را ازطرف مصرف کننده یا سرمایه گذار بیش تاز پیش معلوم می نماید . این مطلب در مورد ...

پروژه درس مدیریت و اقتصاد صنعتی رشته کارشناسی مکانیک گرایش حرارت وسیالات نو پا بودن صنعت فناوری اطلاعات در ایران و وجود پتانسیل بسیار بالا از متخصصان و همچنین سازمانها و موسسات بزرگ اقتصادی در کشور زمینه مناسبی را برای توجه جدی به توسعه تخصص ها و زیرساختهای فناوری اطلاعات فراهم کرده است. با توجه به این موضوع که امروزه سلامت و رشد اقتصادی ملت ها ارتباط مستقیمی با سطح مهارتهای ...

مأموریت، فلسفه، اهداف و حرکهای مدیریت: فراگیری اهداف و فعالیتها تعریف کردن بیانیه هدف و مأمریت مربوط به خدمات پرستاری استفاده از یک دسته از استانداردها برای ارزیابی کردن اظهار هدف یا مأموریت برای علل پرستاری نوشتن بیانیه هدف یا مأمریت برای عمل پرستاری، شناختن دیدگاه و ارزشها برای بیان کردن به مشتری ها تعریف کردم فلسفه برای عمل پرستاری شرح اهداف مربوط به خدمات پرستاری تعریف طرحها ...

بررسي نقش مديريت کيفيت فراگير در آموزش سازمانهاي دانش آفرين اشاره بدون شک در حرکت به سمت جهاني شدن، کيفيت يک عامل تاثيرگذار است. در روند توسعه صنعت و بازرگاني، يکپارچگي اقتصاد جهاني و رشد و اشباع بازار، کيفيت نقش اصلي را ايفا کرده و يکي از

دانایی» در سالهای اخیر «مدیریت دانش» به یک موضوع مهم و حیاتی و مورد بحث در متون تجاری تبدیل شده است. جوامع علمی و تجاری هر دو بر این باورند که سازمانهای با قدرت دانش می‌توانند برتری‌های بلند مدت خود را در عرصه‌های رقابتی حفظ کنند. منابع نقد و بررسی و چشم‌اندازهای رقابتی سازمان‌ها نشان‌ دهنده تأثیرات این دیدگاه در عرصه‌های استراتژیک سازمان‌های تجاری است. (نلسون و وینتر، 1982) اگر ...

بخش اول : مقدمه به اعتقاد بسیاری از دانشمندان علوم رفتاری،‌ سازمانها وجه انکارناپذیر دنیای نوین امروز را تشکیل می‌دهند، ماهیت جوامع توسط سازمانها شکل گرفته و آنها نیز به نوبه خود به وسیله دنیای پیرامون و روابط موجود در آن شکل می‌گیرد. گر چه سازمانها به شکلهای مختلف و بر پایه هدفهای گوناگون تأسیس و سازماندهی می‌شود، اما بدون تردید تمامی آنها بر پایه تلاشهای روانی و جسمانی نیروی ...

مقدمه به اعتقاد بسیاری از دانشمندان علوم رفتاری،‌ سازمانها وجه انکارناپذیر دنیای نوین امروز را تشکیل می‌دهند، ماهیت جوامع توسط سازمانها شکل گرفته و آنها نیز به نوبه خود به وسیله دنیای پیرامون و روابط موجود در آن شکل می‌گیرد. گر چه سازمانها به شکلهای مختلف و بر پایه هدفهای گوناگون تأسیس و سازماندهی می‌شود، اما بدون تردید تمامی آنها بر پایه تلاشهای روانی و جسمانی نیروی انسانی که ...

مقدمه‌ ‌توانمندي‌ و موفقيت‌ هر کشوري‌ در صحنه‌ اقتصاد جهاني‌ منوط‌ به‌ موفقيت‌ سازمانها، و موفقيت‌ آنها درگرو خلاقيت، نوآوري‌ و کارايي‌ است. به‌عبارت‌ ديگر تحول‌ و رشد اقتصادي‌ هر کشور تحت‌ تاثير مستقيم‌ تحول‌ سازمانها و مديريت‌ در آن‌ تحقق‌ مي

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول